Advertisement

Artykuły do tagu: KPP

Pomógł staruszce, ujął złodzieja
Policjant Wydziału Ruchu Drogowego w Radomsku w czasie wolnym od służby zatrzymał mężczyznę, który próbował wyrwać torebkę 70 – letniej kobiecie.
Napadł  z bronią w ręku na kierowcę
Funkcjonariusze radomszczańskiej Komendy Powiatowej Policji zatrzymali 32-latka, który dokonał rozboju w centrum miasta. Mężczyzna sterroryzował pistoletem kierowcę samochodu osobowego, kazał się zawieźć na dworzec, a następnie ukradł mu telefon komórkowy.
Podawała się za pracownicę socjalną. Ukradła pieniądze
Do mieszkania 79-latki przyszła kobieta, która podała się za pracownika opieki społecznej. Wykorzystując nieuwagę starszej pani, ukradła jej 2200 zł. Do zdarzenia doszło w miejscowości Dzielna w powiecie opoczyńskim.
Kradli palety z miejsca pracy
Prawie 7 tysięcy drewnianych palet ukradli pracownicy jednego z radomszczańskich zakładów produkcyjnych. Siedmiu mężczyzn trafiło do aresztu. Straty oszacowano na 200 tysięcy złotych.
Śmierć kobiety w agencji towarzyskiej
Pięć nieprzytomnych kobiet znaleziono w jednej z bełchatowskich agencji towarzyskich. Jednej nie udało się uratować, pozostałe trafiły do szpitala. Przyczyną zdarzenia jest prawdopodobnie zatrucie tlenkiem węgla.
30.11.2017 22:26
Zaginęła Julia Kieraś
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie poszukują 16-letniej Julii Kieraś, która zaginęła 4 listopada.
Policja apeluje: uważajcie na dziki
Aż cztery kolizje pojazdów z dzikami odnotowano na drogach powiatu bełchatowskiego. Funkcjonariusze apelują o ostrożność zwłaszcza w okolicach lasów, łąk i pól.
PKP PLK chcą nam wyciąć 20 drzew
Zaniepokojona słuchaczka porannej audycji Magiel zaalarmowała reporterów Strefy FM o tym, że przy ulicy Budki w Piotrkowie kolej chce wyciąć 20 drzew, w tym bardzo stare dęby. Udaliśmy się więc na miejsce by sprawdzić, czy faktycznie coś się przy ulicy Budki dzieje.
PKP PLK odnawia przejazdy kolejowe
W sierpniu zakończą się prace na 38 przejazdach kolejowo-drogowych w województwie łódzkim. PKP Polskie Linie Kolejowe instalują na nich dodatkowe urządzenia ostrzegawcze oraz poprawiają warunki przejazdu.
Nowy samochód jest już w posiadaniu bełchatowskich strażaków.
Samochód zastąpi wysłużonego 15-letniego IVECO, który trafi do jednej z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu bełchatowskiego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat