Advertisement

Artykuły do tagu: Gmina

Władze gminy Czarnocin reprezentowane przez wójta Leona Fortaka po czterech latach wygrały walkę o przystanek autobusowy. Stało się to dopiero po drugim rozpatrzeniu sprawy przez Sąd II instancji.
Trwają prace wykończeniowe nowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Brzozie. Pod czujnym okiem wójta gminy Grabica Edwardy Wójcik powstaje projekt wystroju wnętrza obiektu, którego budowa ruszyła w ubiegłym roku.
Zmiany personalne w Urzędzie Gminy w Łękach Szlacheckich. Krystynę Famulską, dotychczasową sekretarz, zastąpił na tym stanowisku Grzegorz Stępień.
Przetarg na budowę wodociągu i trzy dotyczące modernizacji dróg Urząd Gminy w Czarnocinie ma już za sobą.
To wszystko już wkrótce zniknie z dróg gminy Rozprza. Uzupełnianiem i naprawą odcinków gruntowych zajęła się specjalistyczna firma, która zdaniem wójta Ryszarda Witka przykłada się do zadania.
Na posiedzeniu Gminnego Zrzeszenia LZS, zgodnie ze statutem, powołana została w Woli Krzysztoporskiej społeczna sekcja piłki siatkowej. W jej skład weszli: Piotr Wojciechowski (przewodniczący), Tomasz Wojtczyk (zastępca), Michał Gaworczyk (sekretarz), Wojciech Wieczorek, Przemysław Stemplewski, Marcin Szymak oraz Rafał Mańkowski.
Co roku ponad 20 bezrobotnym osobom Urząd Gminy w Rozprzy umożliwia zatrudnienie. Przez pół roku wykonują one prace związane z utrzymaniem porządku na terenie gminy.
Gmina Wola Krzysztoporska ma już studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.
Mieszkańcy ulicy Budki protestują przeciwko budowie boiska na terenie dawnego cyklodromu. Jak się jednak okazuje, to miejsce nie jest wcale priorytetem przy bodowie nowego boiska w Piotrkowie.
Bilans piątkowej nawałnicy
Pozrywane dachy, powyrywane drzewa, pozrywane linie energetyczne - to bilans nawałnicy jaka w piątek wieczorem przeszła nad powiatem piotrkowskim.

foto: R.Różycki
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat