Artykuły do tagu: świerczów

Zalesicka zamknięta, a na objeździe trwają prace
Jedna z słuchaczek radia Strefa FM poinformowała na antenie, że na ul. Świerczów w Piotrkowie, będącej objazdem dla zamkniętej Zalesickiej, trwają prace remontowe. Kobieta żaliła się, że prowadzenie prac w momencie tak wzmożonego ruchu na tej ulicy powoduje korki i poważne utrudnienia dla kierowców. Do sprawy odniósł się Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
Wrócił ruch na ul. Świerczów
Remont ul. Świerczów w Piotrkowie oficjalnie zakończony. Dokonano odbioru technicznego i dopuszczono pojazdy do ruchu.
Ulica Świerczów w Piotrkowie. Remont, który budzi kontrowersje
Inwestycja na ul. Świerczów w Piotrkowie cały czas budzi kontrowersje. Mieszkańcy skarżą się na źle wypoziomowaną drogę. Tymczasem urzędnicy uważają, że wszystko idzie zgodnie z planem.
Rusza remont ul. Świerczów w Piotrkowie
Ulica Świerczów będzie remontowana na odcinku od skrzyżowania z ul. Świerczowską do posesji nr 52. We wtorek oddano teren pod inwestycję, a drogowcy pracę rozpoczną w najbliższy poniedziałek.
Wyremontują ul. Świerczów
W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta ogłoszono przetarg na remont kolejnej drogi. Tym razem chodzi o ulicę Świerczów.
Świerczów – trakt innej kultury... drogowej
Władze Piotrkowa szczycą się modernizowanym Traktem Wielu Kultur. Jeden z mieszkańców Piotrkowa o drodze, przy której mieszka, mówił – to jest trakt kolejnej kultury, tylko nie wiem, jakiej.
Nie mogą doprosić się o remont drogi
Mieszkańcy zaprosili radnych na spotkanie, w sprawie nękających ich bolączek, ale ponieważ nie wyznaczyli konkretnego terminu, zostali zignorowani.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat