Advertisement

Artykuły do tagu: Świerkowa

BMW zderzyło się z walcem
Niecodzienne zdarzenie drogowe miało miejsce w środowe (23.02.2022) popołudnie na ul. Świerkowej w Piotrkowie Trybunalskim. Kierowca podróżujący samochodem marki BMW zderzył się z walcem drogowym, który w tym miejscu był wykorzystywany do łatania dziur w nawierzchni.
Księżycowy krajobraz na Świerkowej w Piotrkowie
Droga usiana dziurami na całej szerokości - tak mieszkańcy ul. Świerkowej w Piotrkowie opisują stan jezdni prowadzącej do ich posesji. Mimo iż, znajduje się ona na obrzeżach miasta, to jest tam spory ruch, ponieważ łączy ona Piotrków z gminą Wola Krzysztoporska.
Wyboje, dziury i kałuże na Świerkowej.
Mieszkańcy posesji przy ulicach Komunalnej i Świerkowej na obrzeżach Piotrkowa od lat muszą zmagać się z wybojami i kałużami, które mocno utrudniają życie. - To nie XXI wiek, a średniowiecze - denerwują się piotrkowianie.
Na Świerkowej bez zmian...
O stanie nawierzchni ul. Świerkowej w Piotrkowie pisaliśmy w 2009 roku. Dziury, doły, grząski teren, a po deszczu wielkie rozlewiska – tak wyglądała, w zależności od warunków atmosferycznych, ulica. Już 6 lat temu problem ten był prawdziwym utrapieniem dla okolicznych mieszkańców zmuszonych każdego dnia do przejeżdżania Świerkową w drodze do pracy.
To z pewnością było wielkie zaskoczenie dla tych piotrkowian, którzy lubią sobie pobiegać lub pospacerować z kijkami. Przyzwyczajeni do wdychania tumanów kurzu wzbijanego przez przejeżdżające samochody, teraz przemierzają prawie pół kilometra ulicy Świerkowej po gładkim asfalcie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat