Artykuły do tagu: Łowcy Burz

przedwczoraj, 09:07
Nadchodzi zimowy weekend?
To nie jest przesadnie pogodny tydzień. Sporo chmur, opady deszczu, no i krótkotrwałe, pierwsze tej jesieni opady śniegu - tak było. A co czeka nas w weekend?
19.11.2021 09:55
Pogoda na weekend
Ostatnie dni przyniosły duże zachmurzenie, silniejszy wiatr i opady deszczu. A czego możemy spodziewać się po nadchodzącym weekendzie?
29.10.2021 09:56
Pogoda na weekend
Ostatnie dni przyniosły nam bardzo przyjemną pogodę i dość wysokie temperatury. A jak będzie w długi, świąteczny weekend?
01.10.2021 09:18
Jaka pogoda w weekend?
Jeśli chodzi o pogodę, to tydzień był raczej zmienny. Jaka będzie jego końcówka? Oto prognoza na weekend przygotowana przez Łowców Burz Łódzkie.
Pogoda na weekend. Czy coś się zmieni?
Wyjątkowo pięknie kończy się lato 2021. Wysokie temperatury, słońce i brak opadów - tak było w tym tygodniu. A jaki będzie weekend?
Prognoza pogody na weekend
Jakiej pogody możemy się spodziewać w ten weekend? O tym Łowcy Burz Łódzkie.
Czy czeka nas powrót upałów?
Ostatnie dni przyniosły odpoczynek od wysokich temperatur. Są jednak sygnały świadczące o tym, że sytuacja ulegnie zmianie. I to już niebawem.
16.07.2021 09:29
Jaka pogoda w weekend?
Ostatnie dni przyniosły nam groźną, dynamiczną pogodę, głównie za sprawą gwałtownych burz. Najsilniejsze w tym tygodniu mamy już za sobą, nie oznacza to jednak całkowitego spokoju.
Ostrzeżenie przed kolejnymi burzami
Na terenie województwa łódzkiego w poniedziałek, a także w nocy z 12 na 13.07 możliwe są kolejne burze oraz intensywne opady deszczu.
Pogoda na weekend. W piątek ryzyko trąby powietrznej
W piątek aura nie będzie nas rozpieszczała i oprócz upałów, możemy spodziewać się gwałtownych zjawisk pogodowych - nawet trąby powietrznej. W sobotę i niedzielę sytuacja pogoda na szczęście się już uspokoi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat