Advertisement

Przed nami chłodny weekend

ePiotrkowRegion Piątek, 27 stycznia 20231
Przed nami weekend, którego chyba nie będzie można uznać ani za chłodny, ani za ciepły. - Do poniedziałku temperatury będą oscylować w okolicach zera, aczkolwiek z pewną tendencją spadkową - prognozuje Michał Kochanowski z grupy Łowcy Burz Łódzkie.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

W piątek na termometrach będzie plus jeden stopień Celsjusza. Wciąż pochmurno, chociaż są szanse, że znajdą się dziury w chmurach warstwowych i wyjrzy słońce. Bez opadów, wiatr bardzo słaby wschodni.

 

W sobotę nad ranem minus jeden stopień, w ciągu dnia nie więcej niż zero. Pochmurno i z mniejszymi szansami na przejaśnienia niż w piątek. Wiatr zmieni swój kierunek na północny, ale nadal wiać będzie słabo. Możliwe symboliczne opady śniegu, ale nie spowodują one przyrostu pokrywy śnieżnej.

 

W niedzielę jeszcze odrobinę chłodniej - nad ranem do -3 stopni, w ciągu dnia do -1. Są szanse na przejaśnienia, ale niewielkie. Cały czas bez opadów, ale wiatr zacznie się wzmagać. Powieje umiarkowanie i okresami nieco silniej z zachodu, a to będzie zwiastować odbudowanie się cyrkulacji zachodniej w przyszłym tygodniu, powrót opadów (głównie deszczu) i wzrost temperatur.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kazimierz Pawlak ~Kazimierz Pawlak (Gość)27.01.2023 09:53

Zima w styczniu? Toż to siok!

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat