Reklama

Nowa dyrektor szpitala na Rakowskiej rozpoczęła pracę

ePiotrkow Wtorek, 02 listopada 20211391758
Zapowiadana przez nas zmiana na stanowisku dyrektora szpitala przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie stała się faktem. 1 listopada stanowisko dyrektora Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika objęła Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz.
archiwum epiotrkow/Fot. K. Czapczyk

Konkurs na nowego dyrektora Urząd Marszałkowski ogłosił pod koniec sierpnia, a 20 października uchwałę w sprawie wyboru nowego dyrektora SSW im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie podjął Zarząd Województwa Łódzkiego.

 

Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz ukończyła studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Łódzkim oraz Collegium Humanum i Apsley Business School-London. Ma bogate doświadczenie zawodowe między innymi w zakresie zarządzania. Pełniła również funkcję przewodniczącej Rady Społecznej szpitala na Rakowskiej.

 


Zainteresował temat?

0

12


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (58)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ehh.. ~ehh.. (Gość)05.11.2021 11:55

Bardzo dobry wybór!!! Pani Edyta od zawsze była wyznacznikiem najwyższych standardów. Głupi oczekuje zmian dziejowych w ciagu dwóch miesięcy, ale jestem pewna, że za rok obraz szpitala się zmieni!! bardzo mocno kibicuje i trzymam kciuki za Panią Edytkę. Pamiętam rozmowy jej w ZUSie, na poziomie i merytorycznie nie do zagięcia!

11


cyrk ~cyrk (Gość)02.11.2021 20:51

A w jakim celu te maski skoro już wiadomo że one w niczym nie pomagają ponieważ wirus jest tak mały że wnika przez skórę, oczy a nawet uszy??? Jak długo to ogłupianie będzie jeszcze trwało???

111


JarekUzdrowiciel ~JarekUzdrowiciel (Gość)02.11.2021 22:56

Dobrze jej z oczu patrzy,szkoda że tak późno ta zmiana iż wcześniejszy dyrektor z ramienia PSL od lat tylko szkodził szpitalowi z resztą pamiętamy jak skończyły się rządy szpitala na Roosevelta również p. dyrektor z PSL-u.

63


97-300 97-300ranga02.11.2021 20:49

I co z tego ?

53


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.11.2021 21:41

Może za rządów tej pani przestanie się mówić o tym szpitalu że jest najgorszy w Polsce

10


Pytej ~Pytej (Gość)03.11.2021 20:17

To Macierewicz będzie pomagał w zarządzaniu skoro w drugim rzędzie stoi. Jakąś komisję przyszpitalną powoła?

02


Pacjentka ~Pacjentka (Gość)02.11.2021 21:33

Szpital jednak to nie firma dochodową i mam pytanie,czy nowa Pani dyrektor ma jakiekolwiek pojęcie o leczeniu pacjentów i diagnozowaniu i kosztach leczenia oraz o trudnej pracy personelu przy pacjencie. To nie jest praca za biurkiem i fabryka,że trzeba przynieść taki a taki dochód przy takich a takich kosztach.
Osoba ,która miała doczynienia z ZUS I Pocztą Polską może nie wiedzieć nic o prawdziwym leczeniu i kosztach leczenia. Tunieda się zaoszczędzić.

130


Monsignore ~Monsignore (Gość)03.11.2021 05:53

Szkoda, że pani Edyta ma na swej buzi taką ohydną szmatę, zasłaniającą jej piękną buzię. Chociaż na tym inaugurującym zdjęciu powinna pokazać się w całej okazałości.Podejrzewam, że dokonano tego celowo,aby ciekawscy buzi pani Edyty osobiscie udali się do szpitala, aby ją zobaczyć.

64


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.11.2021 01:57

Ciekawe kto zarabia na tym szpitalu tak jak na wodociągach na ciepłowni na innych spółkach miejskich bo chyba nie chorzy lub mieszkańcy miasta

61