Advertisement

Znów groźnie na drogach. Tym razem na DK 12 w Piotrkowie

ePiotrkow Sobota, 02 lipca 2022147516
Do zdarzenia z udziałem trzech samochodów osobowych doszło na DK 12 w Piotrkowie. Na miejscu służby ustalają przebieg wypadku.

Ładuję galerię...

Nie znamy jeszcze przebiegu zdarzenia oraz informacji na temat osób, które ewentualnie mogły zostać poszkodowane. Do zderzenia osobówek doszło na jezdni prowadzącej od Sulejowa do Piotrkowa, tuż po wjeździe do granic miasta.

Na miejscu pracują służby, które ustalają przebieg zdarzenia. Po uzyskaniu informacji z KMP w Piotrkowie podamy więcej szczegółów.


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fakt ~fakt (Gość)04.07.2022 13:37

90% kierujących w tym miejscu zmienia pas na lewy, a prawy jest pusty aż do ronda.

01


Doktor Watson ~Doktor Watson (Gość)04.07.2022 07:01

Przejeżdżałem tamtędy.

01


stay_liaz2 ~stay_liaz2 (Gość)02.07.2022 21:08

No szkoda samochodzików. W tamtym miejscu żyłka co poniektórym kierowcom potrafi puścić i troch agresji drogowej tam się pojawia, nawet u zawodowych po nocy. Na szczęście nasza Policja suszy tam 0,5km dalej, to jest bezpiecznie.

90


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat