Advertisement

Złote Gody w Grabicy [ZDJĘCIA]

ePiotrkow Wtorek, 11 października 20221
Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, która odbyła się 7 października w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy.

Ładuję galerię...

"Złote Gody" świętowali Państwo: Barbara i Marian Adamusowie, Teresa i Zdzisław Bochniowie, Władysława i Ireneusz Braunowie, Agnieszka i Szczepan Dryzkowie, Marianna i Grzegorz Gierasowie, Urszula i Józef Jachowie, Barbara i Marian Kamińscy, Anna i Tadeusz Łascy, Jadwiga i Edward Maciążakowie, Zenona i Lech Majdowie, Mirosława i Wacław Masłowscy, Danuta i Edward Mirowscy, Jadwiga i Marian Mirowscy, Maria i Adam Ordonwie, Józefa i Czesław Płoszyńscy, Krystyna i Piotr Skorupowie, Janina i Mirosław Szymańscy, Jadwiga i Marek Wojnowie, Krystyna i Janusz Zielińscy, Wacława i Ryszard Zielonkowie. 

 

Wszyscy jubilaci zostali uhonorowani "Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". Oprócz medali wójt  Krzysztof Kuliński wręczył także pamiątkowe dyplomy i upominki, składając przy okazji gratulacje i życzenia. Przyznał także, że jest to wyjątkowe świadectwo dla młodych pokoleń oraz wzór do naśladowania, jak iść przez życie, przezwyciężając trudności i wspólnie się nim cieszyć.

 

To wyjątkowe wydarzenie uświetnił swoim występem zespół ZGrani, a muzyczną niespodziankę przygotowała również Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Grabica.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_mieszkaniec ~goœć_mieszkaniec (Gość)11.10.2022 18:57

wszystkiego najlepszego dla jubilatów 110 lat

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat