Advertisement
artykuł sponsorowany

Zegarki Nautica od Timex — najciekawsze modele

Środa, 26 października 2022
Zegarki Nautica to modele, które przede wszystkim nawiązują do tematyki morskiej. Zarówno logo firmy, jak i stylistyka poszczególnych modeli, nawiązują do marynistyki. Szeroka gama modeli obejmuje zarówno urządzenia dla mężczyzn, jak i kilka modeli damskich. Poznaj ofertę zegarków Nautica i wybierz idealny model dla siebie.
Zegarki Nautica od Timex — najciekawsze modele

 

Kto produkuje zegarki Nautica?

 

Amerykańska firma Nautica, która powstała w 1983 roku, została założona przez projektanta mody, trendsettera i przedsiębiorcę – Davida Chu. Od momentu powstania Nautica miała bardzo wyraźne morskie inspiracje, co spowodowało wzrost zainteresowania wśród osób z zamiłowaniem do żeglugi oraz pozostało cechą charakterystyczną marki po dziś dzień.

 

W 2003 roku, po 20 latach zarządzania firmą, David Chu sprzedał udziały grupie Timex, która istnieje w branży od połowy XIX wieku. Sprzedaż przedsiębiorstwa nie sprawiła jednak, że zmieniła się charakterystyka produktów. Zegarki Nautica to nadal idealny wybór dla fana klimatów marynistycznych, czy też dla osób, którzy wymagają od zegarka więcej, niż tylko pokazywania godziny.

 

Zegarki Nautica dla wymagających

 

Najlepszym zegarkiem, który bez zastanowienia zabierzemy na morze, będzie ten z paskiem z tworzywa sztucznego. Szybko wysycha i nie zniszczy się pod wpływem słonej wody, jak to ma miejsce w przypadku elementów skórzanych. Dodatkowo zegarki Nautica oferują wodoszczelność w zakresie 10 atmosfer, mineralne szkło, termometr, a także wytrzymałą kopertę ze stali. Z takim modelem niestraszne będą żadne morskie przygody.

 

Każdy, kto oprócz wymagań wytrzymałościowych, chciałby również mieć zegarek inny, niż klasyczne modele używane przez większość osób, powinien zwrócić uwagę na zegarki Nautica, które oferują odsłonięty mechanizm. Przez mineralne szkło widać jak na dłoni działanie urządzenia wyposażonego nie w mechanizm kwarcowy, lecz automatyczny. Ponadto stalowa koperta, silikonowy pasek, analogowy wyświetlacz czy wodoszczelność sprawiają, że jest to idealne połączenie stylu i użyteczności.

 

Jeśli termometr i wodoszczelność w zakresie 10 atmosfer to zbyt mało jako dodatkowe funkcje zegarka, Nautica oferuje modele, które idealnie sprawdza się dla bardzo wymagających osób. Duża koperta o szerokości 48 milimetrów wykonana ze stali, pasek z tworzywa sztucznego i szkło mineralne to podstawa wyposażenia potrzebnego do użytku na morzu. Co zatem niezwykłego oferują zegarki Nautica? Jak przystało na urządzenia dla fanów marynistyki – głębokościomierz. Z takim sprzętem bez najmniejszego problemu zanurkujesz w morskich odmętach.

 

Kup zegarek Nautica w sprawdzonym sklepie

 

Zdecydowałeś się na zakup? Warto wybrać sklep z zegarkami Timebutik, który oferuje w 100% oryginalne produkty, błyskawiczną wysyłkę i szybki zwrot ze względu na fakt, że firma znajduje się na terenie Polski. Dodatkowo 2-letnia gwarancja oraz możliwość grawerowania sprawia, że jest to idealny wybór, gdy zegarek ma być prezentem. Zegarki Nautica są przeznaczone dla osób wymagających i dla takich jest również sklep Timebutik.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat