Advertisement

Zderzenie Citroenów w al. Concordii. Dwie osoby w szpitalu

ePiotrkow Poniedziałek, 17 stycznia 202214
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowy doszło na skrzyżowaniu al. Concordii z ul. Dmowskiego. Na miejscu tworzą niewielkie korki.

Ładuję galerię...

Do wypadku doszło na ul. Dmowskiego, tuż przy skrzyżowaniu z al. Concordii. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe marki Citroen. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przebieg zdarzenia. 

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy,  wynika, że kierujący samochodem osobowym, jadąc al. Concordii w kierunku ul. Dmowskiego nie ustąpił pierwszeństwa citroenowi, który jechał ul. Dmowskiego. W wyniku wypadku dwie osoby (kierująca i pasażerka samochodu jadącego zgodnie z przepisami) zostały przetransportowane do szpitala - informuje st. asp. Izabela Gajewska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga17.01.2022 16:55

Cytuję:
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowy doszło na skrzyżowaniu al. Concordii z ul. Dmowskiego.


Błąd rzeczowy - nie ma takiego skrzyżowania, bo nasi radni-bezradni nadali nazwę "aleja Concordii" tylko odcinkowi od Al. Sikorskiego do ul. Słowackiego. Odcinek od Al. Sikorskiego do ul. Dmowskiego nie posiada nazwy, mimo że oddano go do ruchu prawie 18 lat temu.
Dlaczego? Nie wiem. Pewnie radni też nie wiedzą. Ciekawe, czy chociaż jeden z nich zapytał o to przed głosowaniem w sprawie nadania nazwy?
Takich mamy radnych, którzy najprostszą sprawę potrafią schrzanić.

130


Piotrkowianin Piotrkowianinranga18.01.2022 19:28

Prawie 7 lat temu (kwiecień 2015) postawili na tym skrzyżowaniu znak Stop, mimo że jest świetna widoczność, niewielki ruch i brak kolizji, a i tak nie pomogło.
Teraz pewnie zrobią ul. Dmowskiego jednokierunkową albo na wlocie wschodnim i północnym postawią nakaz skrętu w prawo. Takie pojęcie o ruchu drogowym mają "fahofcy" z Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - patrz skrzyżowanie Armii Krajowej - Polna. Wprowadzonej tam kilka lat temu zmianie był przeciwny Wydział Ruchu Drogowego piotrkowskiej policji, ale urzędasy "wiedzom" lepiej.

10


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.01.2022 13:54

Bo tam jest głupia sytuacja, że jadący jezdnią 2 pasmową muszą ustępować jadącym tym z Dmowskiego, która jest jednopasmową.

04


ja ~ja (Gość)18.01.2022 08:47

ciekawe, czy Panie miały zapięte pasy?

21


Hmmm ~Hmmm (Gość)17.01.2022 15:55

Zbudują obwodnicę, zaślepią Dmowskiego i nie będzie problemu z pierwszeństwem przejazdu.

22


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat