Zapraszają na Koncert Chwały i Pokoju

Środa, 15 czerwca 20220
W Boże Ciało w Piotrkowie odbędzie Koncert Chwały i Pokoju. Wydarzenie będzie nawiązywało do aktualnej sytuacji na świecie i będzie połączone z modlitwą o pokój.
Fot. zespół LeonVoci Fot. zespół LeonVoci

Koncert zostanie zorganizowany na scenie Centrum Idei „Ku Demokracji” w Piotrkowie przy ul. Rycerskiej 3 (wejście od pl. Kościuszki).

Podczas koncertu księża poprowadzą modlitwę za Ukrainę i o pokój na świecie oraz wykonane zostaną najpiękniejsze utwory muzyczne związane ze Świętem Bożego Ciała. Na scenie wystąpią artyści ukraińskiego zespołu LeonVoci, który pochodzi ze Lwowa oraz artyści Zespołu Muzycznego Syjon - mówi ks. Piotr Urbaniak, rektor Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek. 

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Metropolity Łódzkiego Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia. 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

5


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat