Advertisement

Zapisz się na "Czyste Powietrze"

UM Piotrków Trybunalski Niedziela, 11 września 20225
Przedstawiciele Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące programu "Czyste Powietrze", które odbędzie się w środę (14.09) przy ul. Szkolnej 28. Zapisy kończą się we wtorek.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl fot.: archiwum ePiotrkow.pl

„Czyste Powietrze” to kompleksowy program rządowy, którego celem jest poprawa jakości powietrza poprzez zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne oraz poprawę efektywności energetycznej budynków. W programie można ubiegać się o dofinansowanie do przedsięwzięć realizowanych w domach jednorodzinnych wolnostojących, budynkach znajdujących się w zabudowie szeregowej, bliźniaczej lub grupowej, tj. m.in. wymiana pieca na zgodny z obecnymi normami energetycznymi, termomodernizacja zewnętrzna i wewnętrzna, wymiana stolarki okiennej, stolarki drzwiowej, instalacja centralnego ogrzewania, czy montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej.

 

Spotkanie poprowadzą pracownicy Urzędu Miasta, którzy zajmują się obsługą punktu konsultacyjno-informacyjnego programu „Czyste Powietrze” oraz udzielają pomocy w zakresie wypełniania wniosków o dofinansowanie oraz wniosków o płatność. W trakcie spotkania będzie możliwość zapoznania się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie w ramach programu, jak również ze sposobem składania wniosków o dofinansowanie oraz zasadami rozliczania przedsięwzięć. Pracownicy punktu przedstawią również jakie zmiany weszły w programie po 15 lipca 2022 roku.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest potwierdzenie obecności do 13.09.2022 r. do godziny 10:00 pod numerem telefonu 44 732 18 23. Spotkanie odbędzie się dzień później. Początek o godzinie 10.00. przy ul. Szkolnej 28 w sali 304 (III piętro wejście A).

 

Przypominamy, że punkt konsultacyjno-informacyjny działa w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28 w pokoju 209. Pracownicy pomagają wypełniać wnioski o dofinansowanie oraz rozliczeniowe wnioski o płatność. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 44 732 18 23 lub 44 723 18 24.

 


Zainteresował temat?

0

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)11.09.2022 20:48

Znowu ludzi okłamują Niemcy wracają do elektrowni węglowych a nam zakazuje się palenia w piecach. To nie piece są problemem a ci co wpuszczają ludzi w maliny to bank ma na nas zarobić sprzedający i firma montująca to badziewie a my mamy spłacać raty. Ja u siebie nie zmienię pieca wymiana nic nie da problem w tym ,że palić to trzeba umieć a co do paneli to znam paru bogatych gości co panele mają za grubą kasę a pożytku z tego żadnego. To samo pompy ciepła drogie i awaryjne domu na pewno nie ogrzeje jedynie generuje wysokie rachunki za prąd wiec co to za ekologia?

42


go?ć_gość  ~go?ć_gość (Gość)11.09.2022 18:49

W tej chwili to nas nawet na brudny nie stać, ale nas Mati wkopał!

40


Ssssddd ~Ssssddd (Gość)11.09.2022 13:21

Polecam czysty i ekologiczny pięć na pellet. Zwrot za piec w zależności od dochodu po roku, no i oczywiście tani opał w postaci pelletu, obecnie około 2700 za paletę czyli na jakiś miesiąc. Jak znalazł.

61


Sd ~Sd (Gość)11.09.2022 09:18

Ja wymieni piec ale opał zapewnicie mi na wasz koszt do koca życia. Jak nie to nie mam zamiaru tego robić

71


Wybory zaraz ~Wybory zaraz (Gość)11.09.2022 10:52

A program dopłat do fotowoltaiki dla piotrkowian Panie Prezydencie kiedy ruszy. Umowa podpisana i cisza. Znowu Pan coś zawalił i inni dostali a piotrkowianie jak zwykle nie.

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat