artykuł sponsorowany

Zakupy zimowego obuwia sezon Jesienno-Zimowy 2023/24 - Eksperci radzą gdzie i kiedy kupić najkorzystniej

Środa, 29 listopada 2023
Sezon zimowy to nie tylko czas na ciepłe płaszcze i stylowe szale, ale także okres, w którym warto zainwestować w odpowiednie obuwie. Szukasz oszczędności przy zakupach zimowych butów? Ten artykuł pomoże Ci znaleźć najlepsze okazje i dostarczy przydatnych informacji na temat rynku obuwniczego w Polsce.
Zakupy zimowego obuwia sezon Jesienno-Zimowy 2023/24 - Eksperci radzą gdzie i kiedy kupić najkorzystniej

 

Na zakupowe łowy warto wybierać się w określonym czasie

 

Tradycyjnie największe zniżki na zimowe obuwie pojawiają się po zakończeniu sezonu, czyli na przełomie marca i kwietnia. Jednak warto również zerknąć na oferty w listopadzie, oraz w grudniu, gdy sklepy przygotowują promocje Bożonarodzeniowe. To doskonałe chwile na zakup zimowych butów, a jak wynika z danych zebranych przez eskepertów serwisu promo-codes.pl - rabaty często obejmują ostatnie rozmiary i wybrane fasony. 

Jak wynika ze statystyk podanych przez blog.arvato.pl  - charakterystyka polskiego rynku obuwniczego ciekawie przedstawia się w liczbach:

  • Polski rynek obuwniczy ma swoje unikalne cechy. Zaskakujące jest, że w przeciwieństwie do innych krajów europejskich, obuwie skórzane ustępuje u nas miejsca obuwiu tekstylnemu, będąc najczęściej wybieranym przez konsumentów. 

  • Dodatkowo, kategoria obuwia sportowego, popularna na całym świecie, zajmuje u nas ostatnie miejsce, ustępując nawet trampkom.

  • Produkcja obuwia w Polsce zmniejsza się, a rok 2023 wskazuje dalszy spadek. Mimo zmniejszenia produkcji, Polska jest dziesiątym największym eksporterem butów na świecie, eksportując głównie do Europy, z wartością 129 milionów par butów o łącznej wartości 2,5 miliarda Euro. 

  • Na rodzimym rynku sprzedaży butów dominuje Grupa CCC, posiadająca ponad 30% udziału, odnotowując także 52-procentowy wzrost przychodów z kanału digital, gdzie jak podają eksperci serwisu Promo-Codes, szczególną poplularnością cieszą się kod promocyjny CCC: https://promo-codes.pl/kody-rabatowe/ccc.

 

Moda na Sezon Jesienno-Zimowy 2023/24

 

Planując zakupy na sezon zimowy, warto zwrócić uwagę na modne trendy. Kozaki, zarówno te wysokie, jak i niższe, oraz wielokolorowe traperki są bez wątpienia hitem. Botki damskie na zimę, zwłaszcza z kolorowymi akcentami, to doskonałe uzupełnienie zimowej garderoby.

Jeśli jeszcze nie wybrałaś odzienia wierzchniego, nie martw się. Wystarczy określić preferowane kolory, a następnie zaplanować resztę garderoby. Botki, kozaki czy modne workery damskie będą pasować zarówno do eleganckich, jak i swobodnych stylizacji. 

Znalezienie taniego i stylowego obuwia zimowego to wyzwanie, które można skutecznie pokonać, korzystając z okazji na zakupy po sezonie, podczas wyprzedaży i promocji - tu według raportów zebranych przez ekspertów serwisu Promo-Codes kupujący chętnie decydują się na zakupy, gdy pojawia się kod rabatowy, na porzykład powodzeniem cieszy się Eobuwie kod rabatowy: https://promo-codes.pl/kody-rabatowe/eobuwie. Polski rynek obuwniczy ewoluuje, a statystyki wskazują na rosnącą popularność zakupów online. 

 

Niezależnie od tego, czy preferujesz tradycyjne buty skórzane czy nowoczesne modele tekstylne, sezon zimowy 2023/24 charakteryzuje się różnorodnością stylów, kolorów i fasonów. Zadbaj o swoje stopy, jak najszybciej inwestując zarówno w komfort, jak i modny wygląd, zanim mróz dobierze się do Twoich nóg.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat