Reklama

Zajęcia feryjne zaplanowano w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie

MOK Piotrków Sobota, 22 stycznia 202214253
Mogą wziąć w nich udział dzieci w wieku 7-14 lat. Zapisy już ruszyły. Są one przyjmowane pod nr ☎️ 44 733 91 30, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-19.00.

 

 

Ferie zimowe w woj. łódzkim wystartują 14 i potrwają do 27 lutego. Zajęcia w OEA to dobra alternatywa dla tych, którzy nie wyjadą na zimowiska i spędzą przerwę od szkolnych zajęć w Piotrkowie. Placówka dla uczestników przygotowała wiele atrakcji.

 

 


W naszej ofercie proponujemy warsztaty plastyczne, teatralne, wokalne i rękodzieła artystycznego. Ponadto na uczestników warsztatów będą czekać takie atrakcje, jak: zawodowe spektakle teatralne, projekcje filmowe, gry, zabawy, konkursy, a także wycieczki na koniec każdego tygodnia ferii. - informuje Anita Góra z Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.

 

Wstęp na warsztaty jest wolny. Ilość miejsce jest ograniczona. Zajęcia będą się odbywały w reżimie sanitarnym.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Michał Owczarek Michał Owczarekranga26.01.2022 17:09

Szkoda, że zdjęcie nieaktualne.
Niestety, wg mojej wiedzy nie jest planowany w tym roku piknik w warowni Strefy Historii na koniec ferii.
Żałujemy niezmiernie.
Stowarzyszenie "Strefa Historii"

10


Mkm ~Mkm (Gość)22.01.2022 18:42

Nie wiem czy to dobry pomysł organizować tego typu zajęcia przy takiej liczbie dobowych zakażeń. Rząd mówi wyraźnie aby ograniczyć kontakty międzyludzkie jeśli to tylko możliwe.

03


pytam ~pytam (Gość)22.01.2022 17:18

Co to znaczy w 'reżimie sanitarnym', czy dzieci będą ze sobą, ale 1,5 m od siebie, czy będą z zasłoniętymi buziami, czy po zabiegu w zastrzyku???

30


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat