Advertisement

Wyścig Solidarności przejedzie przez powiat piotrkowski

ePiotrkowRegion Wtorek, 28 czerwca 202227382
Już w środę (29.06.2022) startuje 33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. W tym roku kolarze pokonają trasę z Żor do Łodzi. Ostatni, piąty etap zmagań rozegrany zostanie m.in. w powiecie piotrkowskim.
fot.: Międzynarodowy Wyścig Kolarski fot.: Międzynarodowy Wyścig Kolarski

Kolarze w czasie rywalizacji odwiedzą województwa: śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie oraz łódzkie. 

 

Ostatni etap wyścigu wystartuje 2 lipca w Kielcach. Po nieco ponad 120 kilometrach kolarzy czekać będzie lotny finisz w Sulejowie. Organizatorzy przewidują, że uczestnicy zmagań pojawią się na ul. Piotrkowskiej kilkanaście minut po 13. Z kolei około 13:34 przyjdzie pora na kolejny lotny finisz - tym razem w Piotrkowie Trybunalskim, na pl. Kościuszki. Na 151 kilometrze tego etapu cykliści dotrą do etapu specjalnego na ul. Poduchownej w Moszczenicy (ok. 13.51), z której wyjadą w kierunku powiatu łódzkiego wschodniego. 

 

Metę tegorocznej rywalizacji wyznaczono na ul. Piotrkowskiej w Łodzi, gdzie kolarze mają dotrzeć w najbliższą sobotę około 15.00.

 


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

nieepicki ~nieepicki (Gość)29.06.2022 07:15

Ale nasze miasto szerokim łukiem ominą . coś na rzeczy jest , sam rowerkiem jeżdżę to z tego miasta wyjechać to dramat od dziur. .

03


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat