Advertisement

Wyjaśniają przyczyny śmierci 36-letniej kobiety

PolicjaRadomsko Wtorek, 20 czerwca 20230
W bloku przy ulicy Świętej Rozalii w Radomsku zostało odnalezione ciało 36-letniej kobiety. Informację potwierdziła lokalna policja, która obecnie prowadzi dochodzenie w sprawie. Funkcjonariusze nie ujawniają szczegółów dotyczących okoliczności śmierci 36-latki.
fot.: Google fot.: Google

Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia i przystąpiła do przeprowadzenia śledztwa mającego wyjaśnić jego okoliczności.

Zgłoszenie o tym, że w jednym z bloków w Radomsku ujawniono zwłoki kobiety, otrzymaliśmy w niedzielę przed 19.00. Od razu wysłaliśmy tam policyjny patrol, który potwierdził tę informację. Funkcjonariusze ustalili, że była to 36-letnia mieszkanka tego bloku. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon. Sekcja zwłok co było przyczyną śmierci kobiety - mówi mł. asp. Dariusz Kaczmarek z radomszczańskiej policji.

 

Sprawa przekazana została do prokuratury, która objęła nad nią nadzór. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat