Wspólne kolędowanie w OEA MOK [ZDJĘCIA]

Poniedziałek, 12 grudnia 20220
Artystycznie i z kolędą w roli głównej - tak upłynął niedzielny wieczór w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Było to kolejne spotkanie z cyklu KULTURALNA KAWA nie tylko dla seniora.

Ładuję galerię...

W świąteczny klimat publiczność wprowadził duet JPG, czyli Justyna Piesik-Kendra  i Piotr Grzelak. Jak na świąteczny koncert przystało nie zabrakło oczywiście najpiękniejszych polskich kolę i pastorałek. Muzycy zaprezentowali także własne  utwory , bo jak mówią nie stronią od pisania własnych nut i liter. 

Piotr Grzelak jest kompozytorem, multiinstrumentalistą, instruktorem muzyki wszelakiej, a  Justyna Piesik to pedagog kultury, muzyk i wokalistka. Z takim duetem nikt nie odmówił wspólnego śpiewania, a kolędy tego wieczoru  rozbrzmiewały na wiele głosów. Na zakończenie  nie zabrakło oczywiście  świątecznych  i noworocznych życzeń, a także najważniejszego symbolu tych świąt-opłatka - relacjonują pracownicy OEA MOK. 

Na kolejną KULTURALNĄ KAWĘ nie tylko dla seniora organizatorzy zapraszają już po nowym roku.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat