Advertisement

Wolbórz: KOM-WOL już w nowym budynku

Region Wtorek, 26 listopada 20190
Ty nie masz nic, ja nie mam nic, więc razem mamy tyle, żeby zbudować fabrykę - tak Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza, nawiązując do sceny z filmu „Ziemia obiecana, podsumował uroczyste otwarcie nowej siedziby spółki KOM-WOL.

Ładuję galerię...

Tak było 4 lata temu, kiedy podjęto decyzję o budowie nowoczesnego budynku miejskiej spółki wodociągowej KOM-WOL w Wolborzu. - Nie było pieniędzy na inwestycję, nie było też terenu, na którym miałaby powstać. Ale byli zdeterminowani ludzie i wielka potrzeba budowy budynku, w którym mieściłby się park maszynowy spółki i nowoczesne biura. Od początku działalności miejska spółka mieściła się w barakach, a sprzęt stał pod gołym niebem - wspominali 22 listopada podczas uroczystego otwarcia nowego budynku spółki Krzysztof Dziubałtowski, prezes spółki KOM-WOL i Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza.


W oficjalnym oddaniu do użytku nowoczesnego budynku biurowego wraz z zapleczem technologicznym wzięła udział blisko setka gości z terenu gminy i powiatu, przedstawiciele samorządu powiatowego i gminnego na czele ze Zbigniewem Klewinem, przewodniczącym Rady Miejskiej w Wolborzu, przedstawiciele instytucji, organizacji oświatowych i kulturalnych oraz wykonawcy inwestycji. Przyjechali także: poseł Grzegorz Lorek, a także wójt zaprzyjaźnionej z Wolborzem gminy Jabłonka Antoni Karlak, Honorowy Obywatel Wolborza.


-Mam spore doświadczenie samorządowe, wiem jak trudno doprowadzić do końca, do sukcesu taką budowę. Gratuluje prezesowi spółki, burmistrzowi Wolborza i całej społeczności tak potrzebnego i nowoczesnego budynku miejskiej spółki. Śmiem twierdzić, że to najnowocześniejszy obiekt miejskiej spółki w całym naszym regionie, niech wam służy – powiedział poseł Lorek.
Goście byli pod ogromnym wrażeniem, oglądając zakończoną inwestycję. Uroczystość przekazania do użytku nowoczesnego budynku zbiegła się z 25-leciem spółki KOM-WOL. Z tej okazji wyróżniono pracowników spółki, którzy z wielkim zaangażowaniem brali udział w budowie swojego miejsca pracy.

 

 

 

 

(materiały: UM Wolbórz) 


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat