Wola Krzysztoporska: Spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania do kursów prawa jazdy

Region Czwartek, 28 lutego 20190
Kto chętny na dofinansowany kurs prawa jazdy? Firma konsultingowa zaprasza zainteresowanych mieszkańców, pracowników firm, przedsiębiorców, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą na spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania do kursów prawa jazdy (kurs nie jest organizowany przez gminę).
Wola Krzysztoporska: Spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania do kursów prawa jazdy

Spotkanie informacyjne odbędzie się 4 marca w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej, ul. Kościuszki 5, sala nr 5 o godzinie 16.30. Celem projektu jest pomoc w uzyskaniu środków finansowych na podniesienie kwalifikacji w zakresie uzyskania prawa jazdy kat. B, C, E, C+E, D. Z uwagi na fakt, że projekt skierowany jest do osób pracujących zawodowo zatrudnionych na umowę o pracę lub umowę zlecenie jak również do pracodawców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, osoba chętna musi spełnić powyższe warunki i w przypadku pracownika posiadać zgodę pracodawcy na wnioskowanie o środki na kurs prawa jazdy.

 
Wkład własny wynosi następująco:

dla kat. A – 600 zł

dla kat. B – 720 zł

dla kat. C – 720 zł

dla kat. C+E – 660 zł

dla kat. C, C+E – 1200 zł

dla kat. D – 1140 zł

kwalifikacja na przewóz rzeczy - 1200 zł

kwalifikacja na przewóz osób - 1200 zł

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat