Advertisement

Wiosenne porządki w Wolborzu

ePiotrkowRegion Czwartek, 25 marca 202121994
Trwa pozimowe sprzątanie Wolborza. Pomaga w tym specjalistyczny traktor z zamiatarką, który zakupiony został przez Urząd Miejski w grudniu ubiegłego roku. Miejscy pracownicy sprzątają nieczystości, jakie pozostały po zimie czy piasek zalegający na chodnikach i ulicach.

Ładuję galerię...

Dzięki temu, że gmina Wolbórz zakupiła specjalistyczny ciągnik z urządzeniami do prac porządkowych na terenie miasta, praca gminnej grupy remontowej jest zdecydowanie usprawniona. Ciągnik jest wyposażony w ładowacz czołowy o udźwigu do 400 kg oraz pług do odśnieżania, rozsiewacz do pisaku i nawozów, zamiatarkę uliczną, kosiarkę bijakową z koszem z wysokim wysypem i odchwaszczarkę rotacyjną.

 

źródło: Urząd Miejski w Wolborzu


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Anetta Hejniak Anetta Hejniakranga26.03.2021 15:48

Miasto posprzątane ,a tereny przyległe do dróg wjazdowo wyjazdowych z miasta to już nie. Wystarczy przejechać ul. Garncarską w stronę Lechawy i Gazomi Nowej. Nie dość ,ze fatalny stan nawierzchni to śmieci głownie butelki szklane i plastikowe zalegają po jednej jak i drugiej stronie drogi. ŁOdzian ie mają trasę bursztynową,a Wolborzanie i Moszczeniacy mają aleje butelkowo - śmieciową we wskazanym odcinku drogi. Pozdrawiam

10


no ~no (Gość)25.03.2021 14:13

Zamiatarka "ulicowa" a może uliczna trochę pozamiatała, ale ile przy tym huki i tumany kurzu, nie ma to jak miotła. Wielkie wydarzenie.

30


bolek ~bolek (Gość)25.03.2021 12:48

Strasznie to kurzy, buczy... Ciekawe kto ludziom okna umyje po przejściu takiego czegoś

30


?? ~?? (Gość)25.03.2021 12:44

Co to jest ten rozsiewacz do"pisaku"?

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat