Advertisement

Ważna zmiana na drodze w Sulejowie

Region Wtorek, 23 maja 202312
Decyzją wykonawcy przebudowy ul. Klasztornej i Jagiełły w Sulejowie we wtorek obie drogi zostały zamknięte dla ruchu. O zmianie poinformowało Starostwo Powiatowe.
Fot. Starostwo Powiatowe Fot. Starostwo Powiatowe

Zdaniem wykonawcy jest to związane z koniecznością wykonania głębokich wykopów i potencjalnym ryzykiem osuwania się ziemi w miejscu prowadzonych prac. Objazd zamkniętego odcinka jest możliwy przez miejscowość Owczary i Strzelce. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności - poinformowali przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Piotrkowie.

 

Nie ma jeszcze informacji, jak długo ulica pozostanie zamknięta.  


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

xx ~xx (Gość)24.05.2023 11:26

A co się dzieje na Dobre Wodzie przez te objazdy. Świata nie widać.
Szkoda waszych samochodów tak się kurzy. Jeźdżcie jak możecie inną drogą

31


AntekMacier ~AntekMacier (Gość)23.05.2023 22:49

Wychodzi nieudolność Pana Burmistrza Sulejowa we współpracy z innymi podmiotami, tj Powiatem. Smród niesię się już nie tylko w okolicy, ale i na województwo i kraj. Panu O. już dziękujemy.

64


nik ~nik (Gość)24.05.2023 08:03

Żeby 900m dosłownie 900m remontować prawie rok. To zakrawa na kpinę.
Jak się te umowy podpisuje i wcześniej organizuje przetargi. Przez ten okres to buduje się kilometry autostrad a nie remontuje drogę dojazdową.

42


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)23.05.2023 18:24

A kto mi odda za wache nadrabiając km przez Owczary?

24


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)23.05.2023 20:42

Całe Podklasztorze "wisi" na jednej ulicy ! Kilka lat temu słyszało się o planach urzędników o budowie nowej ulicy, łączącej Podklasztorze z Sulejowem, Pozwoliłoby to na dodatkowe skomunikowanie tego osiedla z pozostała częścią miasta i rozwój infrastrukturalny terenów położonych we wschodniej części Sulejowa. Ale temat chyba upadł, bo swoim rozmiarem (przekraczającym kadencję władzy) przytłoczył decydentów.

71


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.05.2023 15:13

Powinni Pilicę poszerzyć i prom puścić,to by było najlepsze rozwiązanie

82


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat