W niedzielę przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 20 grudnia 20192
Coroczne przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim już w najbliższą niedzielę 22 grudnia. Piotrkowianie spotkają się na Starówce tuż przed Bożym Narodzeniem już po raz 12.
W niedzielę przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim

W programie spotkania występ Miejskiej Orkiestry Dętej i inscenizacja „Po co są święta?” przygotowana przez dzieci ze stowarzyszenia Busola, Simare i rodziców z teatru familijnego działającego przy stowarzyszeniu Busola. Będą także konkursy z nagrodami.

- Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci, które podczas spotkania mikołajkowego przy miejskiej choince 6 grudnia otrzymały kolorowanki. Najładniej uzupełnione malowanki będą nagrodzone – zachęcają organizatorzy.

Podczas przedświątecznego spotkania nie zabraknie też wigilijnego poczęstunku. W tegorocznym menu przygotowanym przez harcerzy ZHP i karczmę "Pod Dobrym Aniołem” znajdą się zupa grzybowa, pierogi, barszczyk czerwony. W trosce o środowisko wszystkie potrawy serwowane będą na ekologicznych tackach.

Początek miejskiej wigilii o godz. 17.00.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianie!! ~Piotrkowianie!! (Gość)21.12.2019 10:12

Zbojkotujmy, niech nikt prócz menelskiej gawiedzi z rynku sie nie pojawi, ot tak w podziękowaniu za Wszystkie podwyżki w mieście i korki.

20


cynik ~cynik (Gość)20.12.2019 08:22

Kilka minut po ósmej wysłuchałem "jakże szczerych" życzeń naszego miejskiego przywódcy. Cóż święta ,świętami a więc przyjąłem je po chrześcijańsku. Oczywiście nie musze dodawać ,że jakoś tak od marca będę bulił 140 zł zamiast 77 bo taką mam rodzinę .Ale co tam. Ponoć za komuny było ... Do tego Naczelny Wódz i jego otoczenie z Warszawy funduje nam podwyżkę prądu a co za tym podwyżkę wszystkiego. Czyli wszystkiego najlepszego Piotrkowianie w Nowym Roku 2020. PS. Kolejna reforma służby zdrowia to dla ułatwienia życia emerytom wróć seniorom. Nowoczesne recepty.

81


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat