Advertisement

Uwaga! W niedzielę zawyją syreny!

ePiotrkowŁódzkie Sobota, 09 kwietnia 2022462570
W niedzielę o 8:41 w całym województwie łódzkim zawyją syreny. Będzie to forma uczczenia 12. rocznicy katastrofy smoleńskiej.
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Wojewoda łódzki wydał zarządzenie, na mocy którego 10 kwietnia o godz. 8.41 na terenie całego województwa, również w Piotrkowie i wszystkich gminach powiatu piotrkowskiego, zostaną włączone syreny alarmowe celem upamiętnienia 12. rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Będzie to sygnał ciągły trwający przez 1 minutę.

 

В зв'язку з 12 рочницею памяті катастрофи Смоленскій, буде включено звук сирени 10 квітня 2022 у годині 8:41. Воевудство Лодзіннське


Zainteresował temat?

0

20


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (70)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

abc ~abc (Gość)10.04.2022 12:31

Zawyły przez 15 sekund i czy komuś coś ubyło? A tyle było wrzasku.

33


dbałość o żywych ~dbałość o żywych (Gość)09.04.2022 11:57

Może by 'zawyli' nad losem Polaków i nad uciskiem światowym NARODÓW. Zmarłych zostawcie w spokoju, a za ich duszę niech ludzie się modlą.

173


Olo ~Olo (Gość)10.04.2022 13:04

Mnie przeszkadza jak strzela się z petard,uważam to za idiotyczny pomysł, a ile strachu będzie powodować u dzieci z Ukrainy

21


EP ~EP (Gość)10.04.2022 10:36

Mnie to nie przeszkadza

32


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)09.04.2022 21:28

Kto to wymyślił? Porąbało Was ludzie, to przerażające, pomagamy Ukraińcom, a teraz syreny... Naprawdę?

74


wkurzony ~wkurzony (Gość)10.04.2022 09:26

Co za idiotyczny pomysł
z tymi syrenami.Jaka znowu trauma.Wypadek samolotowy był to fakt,ale sami do tego doprowadzili.Wyjazd przygotowywał jak pamiętam obecny prezydent,który pracował w kancdelari prezydenta.Jakoś do tej pory za to nie odpowiedział.

12


abc ~abc (Gość)09.04.2022 18:34

Wszyscy, którzy powołują się na traumę Ukraińców, w związku z wyciem syren odpowiadam. To jest Polska, nie Ukraina. Dwanaście lat temu zginęło tragicznie prawie sto osób, w lotniczej katastrofie i nie jest czymś niewłaściwym wspominanie ich gwałtownej śmierci. Poza tym byli to ludzie nietuzinkowi.

717


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)10.04.2022 01:41

I dobrze pamiętajmy co ruscy zrobili. O Ukrainie pamiętamy i pomagamy a o Smoleńsku chcemy zapomnieć???

54


goœć_anna ~goœć_anna (Gość)10.04.2022 08:30

Musimy pamiętać o tej tragedii, ostatnie wydarzenia za naszą wschodnią granicą- agresja Putina w moich oczach rzucają nowe światło na katastrofę w smoleńsku.

21


Vixa ~Vixa (Gość)09.04.2022 20:38