Advertisement

Tylko Haering chce kupić piotrkowską Deltę

Strefa FM Piątek, 15 czerwca 2012788826
Tylko jedna oferta wpłynęła w sprawie kupna zakładów PZL ZSM w Piotrkowie. Deltę chce kupić firma Techart z Piotrkowa Trybunalskiego, której prezesem jest Anton Haering.
foto Jarek Mizerafoto Jarek Mizera

- Wpłynęła jedna oferta, stwierdzamy nienaruszalność. Wadium w wysokości 525 tysięcy 25 złotych (5% ceny wywoławczej) zostało wniesione we wskazanym terminie, miejscu i formie. Za Deltę oferent zaoferował 10,5 miliona złotych - mówił Włodzimierz Kiereś, przewodniczący komisji przetargowej.

Teren do sprzedaży obejmuje łącznie ponad 4,5 hektara, a w jego skład wchodzi także kilka budynków produkcyjnych oraz park maszynowy Delty.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jaki ~jaki (Gość)22.11.2013 21:25

Zgadzam się z autorem -delta - poza jednym. Była to współpraca 2 stron. Scenariusz napisany od początku do końca i ta spadająca cena w przetargu. Kto powinien się tym zainteresować?

10


pracownik ~pracownik (Gość)18.06.2012 08:55

"paula" napisał(a):
na delcie też są. mój tata pracuje tam. I wiem. W soboty płacą 1,5 razy więcej a w niedziele dwa razy więcej więc wiem.


Pogadaj z tatusiem, ile takich tatusiów tam jest 4, 5 a może 6?
Niech tatuś się cieszy - reszta niestety nie może.

00


paula ~paula (Gość)17.06.2012 22:14

"" napisał(a):
Na delcie nadgodziny? Dziewczyno obudź się.


na delcie też są. mój tata pracuje tam. I wiem. W soboty płacą 1,5 razy więcej a w niedziele dwa razy więcej więc wiem.

00


??? ~??? (Gość)16.06.2012 12:37

"Piotrkowianin" napisał(a):
A możesz wyjaśnić, o co chodzi, zamiast pisać szyfrem?


Musisz porozmawiać z heringowcami, na pewno ci wytłumaczą.

00


??? ~??? (Gość)16.06.2012 12:34

"paula" napisał(a):
Gdyby nie nadgodziny w soboty i niedziele to by nawet tego nie było.


Na delcie nadgodziny? Dziewczyno obudź się.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga16.06.2012 11:43

"gosc" napisał(a):
białe GM wrócą na Deltę i będą mieli robotę bo w Haeringu będą teraz same shute i tornosy

A możesz wyjaśnić, o co chodzi, zamiast pisać szyfrem?

00


1200netto i nic po za tym:( ~1200netto i nic po za tym:( (Gość)16.06.2012 10:19

To te gm wróca na delte to moze i ja wróce:D

00


xxxs ~xxxs (Gość)16.06.2012 07:16

"xxxl" napisał(a):
i co ? myslicie ze na delcie hering da ludziom zarobic ? powalilo was ,tak samo da zarobic jak i ludziom na niskiej , gola stwaka to najnizsza krajowa .... burdel na kolkach


Wcale tak nie myślimy.
Ale pracować będziemy.

00


gość ~gość (Gość)16.06.2012 00:17

delta powinna się cieszyć bo teraz na 80% te białe GM wrócą na Deltę i będą mieli robotę bo w Haeringu będą teraz same shute i tornosy :)

00


paula ~paula (Gość)15.06.2012 20:15

"xxxl" napisał(a):
myslicie ze na delcie hering da ludziom zarobic ?


A teraz ile na delcie zarabiano? Ledwie najniższą krajową. Gdyby nie nadgodziny w soboty i niedziele to by nawet tego nie było.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement