Advertisement

To pewne. E. Radziszewska „jedynką” do Sejmu

Strefa FM Poniedziałek, 04 lipca 201129
Jest decyzja w sprawie piotrkowskiej listy wyborczej Platformy Obywatelskiej do Sejmu.

Po interwencji szefa partii, premiera Donalda Tuska, na „jedynce” znalazła się Elżbieta Radziszewska. - Władze regionalne partii zmieniły pierwotną decyzję, a zarząd krajowy ją zatwierdził – przekazał Strefie FM poseł Rafał Grupiński -członek zarządu krajowego PO.

 

Oprócz Elżbiety Radziszewskiej, do Sejmu z Piotrkowa startować będą: z 4 miejsca Andrzej Czapla, z 14 - Ewa Cłapa oraz z powiatu piotrkowskiego Dariusz Magacz - 11 pozycja.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (29)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

marek ~marek (Gość)08.07.2011 19:15

Nasza Elżunia kochana zrobi dla piotrkowian rajd rowerowy, na kilku festynach przebierze się w strój ludowy (wygląda bardzo śmiesznie), pierdyknie na placu Kościuszki wielki plakat z różyczką i miejsce przy korycie ma gwarantowane. Barany demokratycznie zagłosują.Mamy przecież demokrację.

00


do PANI RADZISZEWSKIEJ ~do PANI RADZISZEWSKIEJ (Gość)05.07.2011 19:00

ludziska i tak my to czytamy nie nasza posłanka(prywatnie moja sąsiadka)P(osły)mają nas głęboko w poważaniu jak większość b.....w którzy psełdo rządzą tym CHORYM KRAJEM.

00


Ewa ~Ewa (Gość)05.07.2011 18:05

Akurat to sie zgadza, ze MArkipo nie ma co robic w domu, tylko siedzi na e- piotrków, i jest jeszcze bleki i aman, czy cos takiego.... to dopiero bystrzaki! Może w wakacje odpoczną od komputera

00


kot ~kot (Gość)05.07.2011 17:23

Pani Ela to żałosny przykład pseudopolityka którego wciska się do naszego miasta na siłę. Walka o jedynki na listach to żałosna rywalizacja i żałosne jest to że ludzie nie widzą podczas głosowań osób kandydujących z dalszych pozycji na liście. Wpychanie się na siłę na pierwsze pozycje przy wykorzystaniu dzioennikarzy i nacisku premiera to nie najlepszy przykład szanowania demokracji w organizacjach. Jeśli mamy mieć tak kiepskiego posła jak do tej pory to może zagłosować na kogoś spoza Piotrkowa kto jest zdolny reprezentować sprawy naszego miasta.

00


wkurzony ~wkurzony (Gość)05.07.2011 11:26

Pani poseł nie dość ,że ma nas w "wielkim poważaniu" to jeszcze przypominam,że głosowała przeciw Piotrkowowi jeśli chodzi o autostrade do Wrocławia.Po co nam taki poseł?Platformersi w ten sposób znowu już z góry przerżneli na naszym terenie.No chyba,że będzie częściej organizować wycieczki rowerowe z kiełbasą wyborczą to może pare osób na to się załapie.

00


? ~? (Gość)05.07.2011 11:00

"perly-przed-wieprze" napisał(a):
odrobinę szacunku dla TOP Komentatora.


Chyba TOP Grafomana.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga04.07.2011 23:37

"MARKPIO" napisał(a):
A za tydzień ...to trzy tysiaki zdobędę. "Piotrkowianin" popełni "sepuku z łuku " i będzie ok:)
Sorki-Piotrkowianin!

O właśnie, a co z Amanem? Tak nagle zamilkł? Pewnie na wakacje pojechał.

00


Roman ~Roman (Gość)04.07.2011 23:32

Lecz się.

00


perły przed wieprze ~perły przed wieprze (Gość)04.07.2011 23:15

"Roman" napisał(a):
Pomijam już ich beznadziejny poziom.


Jak ty się zwracasz (chłopie) do TOP Komentatora?
Ledwo co na forum wszedłeś, odrobinę szacunku dla TOP Komentatora.
Nie oceniaj innych, najwyżej siebie: poziomowi swoich dotychczasowych komentarzy się przyjrzyj. To dopiero sztuka!

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga04.07.2011 23:12

"Roman" napisał(a):
Proponuję nauczyć się edytować posty.Po to wymyślono przycisk edit,żeby poprawiać i korygować posty,a nie młócisz chłopie komentarz za komentarzem.Pomijam już ich beznadziejny poziom

Widać, że jesteś nowy i nie wiesz, że MARKPIO walczy o pierwsze miejsce na liście TOP komentatorów. Nagrodą mają być chińskie trampki rozmiar 39 i MARKPIO za wszelką cenę chce mi je wydrzeć. :)

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat