Advertisement

Terytorialsi szkolą się nad zalewem Sulejowskim 

Region Środa, 06 lipca 20222
Żołnierze 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej po raz kolejny realizowali szkolenie na wodach Zalewu Sulejowskiego. Tym razem doskonalili nabyte umiejętności w prowadzeniu działań ofensywnych w środowisku leśnym i wodnym.

Ładuję galerię...

Zadaniem żołnierzy było pokonanie przeszkody wodnej przy użyciu dostępnych środków, czyli łodzi motorowych i pontonów typu "zodiak" oraz rozpoznanie przy użyciu urządzeń optoelektronicznych, które żołnierze posiadają na wyposażeniu - wyjaśnia Małgorzata Glińska, rzecznik prasowy 9ŁBOT

Terytorialsi doskonalili również umiejętności niezbędne do prowadzenia działań taktycznych w różnych środowiskach walki.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

5


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kranik ~Kranik (Gość)07.07.2022 07:42

Wystroili się jak na ryby, a tymi kapeluszami to mogą co najwyżej karasia przestraszyć

33


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat