Reklama
artykuł sponsorowany

Targi Edukacji i Pracy w Focus Mall w Piotrkowie

Czwartek, 12 maja 2022
W najbliższą sobotę, 14 maja w godz. 12-18 w Focus Mall w Piotrkowie, odbędą się Targi Edukacji i Pracy dedykowane dorosłym i młodzieży z Polski i z Ukrainy, którzy szukają zatrudnienia lub zajęć dodatkowych. W wydarzeniu weźmie udział ponad 20 podmiotów z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Wśród wystawców znajdą się agencje pracy tymczasowej i przedstawiciele lokalnych firm. Odbędą się również pokazowe warsztaty oraz zajęcia dla wszystkich odwiedzających.

Targi to doskonała okazja dla wszystkich, którzy poszukują zatrudnienia zarówno tymczasowego, jak i na dłuższy okres. W Focus Mall w Piotrkowie na placu głównym obok H&M na odwiedzających czekać będą stanowiska firm, m.in. Häring, dwie agencje pracy tymczasowej oraz stoiska szkół. Agencje pracy będą prezentować oferty pracy w województwie łódzkim, zapewnią pomoc w tłumaczeniach, znalezieniu zakwaterowania, a nawet przedszkola dla dzieci. Przy wielu stanowiskach będą też osoby znające język ukraiński.

 


„Targi pracy to ważne wydarzenie dla wielu mieszkańców naszego miasta i okolic, zarówno tych którzy mieszkają tu od dawna, jak i nowych, w tym osób przyjeżdżających z Ukrainy. Zapraszamy też świeżo upieczonych maturzystów i studentów, którzy poszukują pracy na okres wakacji. Niezależnie czy ktoś szuka pracy czasowej czy też na dłużej warto odwiedzić stoiska w Focus Mall w sobotę. Będzie można zapoznać się z wieloma ofertami, otrzymać porady i wsparcie nie tylko w znalezieniu pracy, ale też miejsca zamieszkania czy opieki nad dziećmi na czas pracy” – komentuje Olga Wiernicka, Area Marketing Manager NEPI Rockcastle.

 


Targi mogą być dobrą okazją dla wszystkich, którzy planują swoje dalsze wykształcenie. Szkoły, które wezmą udział w targach chętnie zaproszą do siebie także uczniów z Ukrainy. Poza stoiskami oferującymi wsparcie w znalezieniu pracy w galerii prowadzone będą także pokazy sportowe oraz zajęcia dodatkowe dla wszystkich dzieci, młodzieży i dorosłych, takie jak: zajęcia z robotyki, tańca, aikido. Będzie można też wziąć udział w pokazach udzielania pierwszej pomocy.

 


Zainteresował temat?

1

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama
Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat