Advertisement

Tak powstaje "Zemsta"

Czwartek, 28 września 20231
W Miejskim Ośrodku Kultury trwają przygotowania do wystawiania etiudy teatralnej nawiązującej do "Zemsty" Aleksandra Fredy. W stworzenie przedstawienia zaangażowane są zarówno starsi, jak i młodsi.

Ładuję galerię...

Etiuda powstaje w ramach projektu realizowanego przez MOK w oparciu o środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Do jego realizacji zgłosiły się zarówno dzieci, jak i seniorzy. 

 

Projekt składa się z kilku etapów polegających na organizacji warsztatów. Osoby zaangażowane w realizację biorą udział w warsztatach szycia artystycznego, na których powstaną stroje do przedstawienia, warsztatach technik filmowych i fotografii oraz zajęciach teatralnych. Końcowym efektem wszystkich prac będzie wystawienie etiudy nawiązującej do "Zemsty" Aleksandra Fredry. 

 

Wybór akurat tej komedii nie był przypadkowy. Projekt jest bowiem realizowany w 230. rocznicę urodzin Aleksandra Fredry. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dziad ~Dziad (Gość)28.09.2023 21:27

Jak będą wystawiać Dziady, to się zgłoszę do castingu do roli tytułowej...

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat