Advertisement
artykuł partnerski

Świętuj z Technikum Teb Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim

Wtorek, 01 czerwca 2021
Dziś w piotrkowskim oddziale ogólnopolskiej sieci szkół Teb odbyła się impreza pod hasłem Drzwi Otwarte. Wszystkie pracownie ukazały swoje wnętrze przybyłym ósmoklasistom, do których skierowana była cała akcja. W salach, gdzie odbywa się kształcenie zawodowe i ogólnokształcące, można było zobaczyć możliwości naszych uczniów. Grono fryzjerów zadbało o kolorystykę we włosach i makijaż. Fotografowie pokazali swoje najlepsze prace, wykonane sprzętem firmy Canon ( z którą szkoła współpracuje). Programiści udowodnili, że drukarka 3D to wyjątkowo sprytny sprzęt, a informatycy, że języki ( nie tylko obce) rządzą światem. Nauczyciele przedmiotów przyrodniczych i humanistycznych przygotowali dla odwiedzających mnóstwo atrakcji w swoich pracowniach. Do czego można użyć pomarańczy, jajek i sody? Kto był dziś w Teb Edukacja ten wie!

Ładuję galerię...

Dla naszych gości zaplanowaliśmy dziś: zwiedzanie szkoły, quizy przedmiotowe, zabawy językowe czy stylizacje indywidualne. Dużym zainteresowaniem cieszyła się  fotobudka, będąca na ten dzień atrakcją szkolnej Strefy Słuchacza. Można było też zagrać w gry, nie tylko te komputerowe. Na parterze zainteresowani, z bliska oglądali sprzęt wojskowy, który pojawia się w rzeczywistości wirtualnej.  

Zaprezentowały się także koła zainteresowań i Klub Miłośników Książki. Młodzież spotkała się z Dyrekcją i szkolnym pedagogiem. W miłej atmosferze święta szkoły, odwiedzającym Samorząd Uczniowski Teb Edukacja zaproponował słodki poczęstunek.  

 

Akcja przerosła nasze oczekiwania, drzwi rzeczywiście się nie zamykały. Jak to w Teb FUN & NAUKA zawsze razem.

Dziękujemy, że byliście dziś z nami!

 

Przypominamy wszystkim niezdecydowanym, że szkoła, która działa nieprzerwanie od 1998 roku, proponuje w roku szkolnym 2021/2022 kształcenie na kierunkach:  

  • technik usług fryzjerskich, 
  • technik fotografii i multimediów,  
  • technik informatyk,  
  • technik informatyk i e-sport,  
  • technik programista,  
  • technik logistyk,  
  • technik reklamy i mediów społecznościowych. 

 

Zostań jednym z nas!!!

Do zobaczenia w Technikum Teb Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim już we wrześniu!!! 


Zainteresował temat?

2

3


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat