Advertisement

Sprawdź pogodę na weekend

Łódzkie Piątek, 09 września 20221
Przed nami weekend ze zmienną pogodą. Piątek upłynie jeszcze pod znakiem słońca, czego nie będzie można powiedzieć o sobocie i niedzieli. Temperatura wzrośnie dziś do przyjemnych 21-22 stopni Celsjusza.
fot.:pixabay fot.:pixabay

Zarówno w sobotę, jak i niedzielę – termometry prawdopodobnie nie wskażą wyższych wartości niż 16-17 stopni. Do tego sporo deszczu, nierzadko intensywnego. Mogą pojawiać się burze. Przejaśnień niewiele, o dłuższych chwilach ze słońcem nie wspominając - informuje Michał Kochanowski z Łowcy Burz Łódzkie.

Choć pogoda nie będzie sprzyjała podziwianiu gwiazd, noce będą cieplejsze.

Jeszcze w tym tygodniu temperatura nad ranem spadała do zaledwie pięciu-sześciu stopni. Pod grubą warstwą deszczowych i kłębiastych chmur nie będzie dochodzić do gwałtownego wypromieniowywania energii cieplnej spod powierzchni ziemi, stąd zarówno w nocy z piątku na sobotę, jak i z soboty na niedzielę, nie zmarzniemy za bardzo. Nad ranem minimalna temperatura wahać się będzie w przedziale 13-15 stopni - dodaje Kochanowski.

Po weekendzie zdecydowanie mniej deszczu, ale wciąż poniżej 20 stopni Celsjusza.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dziabkowski ~Dziabkowski (Gość)09.09.2022 20:54

Idą tropikalne upały.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat