Reklama

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

PolicjaBełchatów Niedziela, 19 grudnia 202198310
Bełchatowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Zdarzenie miało miejsce 17 grudnia w miejscowości Dębina, na terenie gminy Kleszczów. 25-latek z obrażeniami został przewieziony do bełchatowskiego szpitala. Niestety mimo prowadzonej akcji ratunkowej mężczyzna zmarł. Badania wykazały, że rowerzysta był nietrzeźwy, miał ponad 3 promile.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

25-letni rowerzysta został potrącony przez samochód marki Audi, którym kierował 70-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący rowerem, jechał utwardzonym poboczem ulicy Milenijnej w kierunku Kleszczowa.

- W pewnym momencie rowerzysta z pobocza nagle wykonał manewr w lewo na jezdnię, wjeżdżając bezpośrednio pod kola audi jadącego w tym samym kierunku. Kierujący pojazdem zauważył rowerzystę w ostatniej chwili, nie zdążył jednak zareagować. Cyklista nie miał żadnych elementów odblaskowych, jego rower również nie miał włączonych świateł. W wyniku tego zdarzenia rowerzysta z obrażeniami został przewieziony do bełchatowskiego szpitala. Niestety mimo czynności ratunkowych mężczyzna zmarł w szpitalu. Kierujący audi był trzeźwy. Kierujący rowerem miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie - mówi nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy bełchatowskiej policji.

Policjanci na miejscu wykonali czynności związane z wypadkiem. Okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z bełchatowskiej policji.


Zainteresował temat?

1

1


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat