Advertisement

Sanepid szuka osób z kontaktu z zakażonym

ePiotrkowBełchatów Wtorek, 24 listopada 20201459714
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bełchatowie z uwagi na konieczność przeprowadzenia dochodzenia epidemiologicznego, prosi o telefoniczne zgłaszanie się osób, które korzystały z transportu PKS w Bełchatowie na trasie Pożdżenice - Zelów - Bełchatów oraz z kursu powrotnego.

Komunikat dotyczy osób podróżujących na opisywanej trasie 20 listopada. Poniżej jego pełna treść:

 


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bob ~Bob (Gość)24.11.2020 20:37

Do gość i innych
Po co siać panikę.
Lepiej po cichu przejść covida, nikomu nic nie mówić, udawać, że to tylko zwykły ból głowy lub stawów. Jakoś to będzie, przecież kto udowodni, że zachorował lub umarł przez nas. Maseczki nosić, dezynfekrować ręce - eeeeee. Dajcie spokój, nie panikujcie. Najlepiej założyć ją pod nos, nosić w kieszeni, lub na rękawie, w razie policji, szybko założyć i z głowy. Panikarze niech się martwią, i tak zachorują, bo inni mają gdzieś uważanie. Ten komentarz to oczywiście sarkazm. Obserwuję ludzi, patrzę jak sobie lekceważą życie swoje i innych, Odbieram dzieci z przedszkola (z dwóch różnych grup). Panie bez masek lub z maskami w kieszeniach, niektóre tylko zakrywają buzie rękawami. Przyprowadzają dzieci za rękę, za tę rękę za chwilę ja łapię dziecko. Na szczęście ja zawsze dezynfekuję ręce w samochodzie, dzieciom też. Czy robią tak tez inni rodzice? Kto to sprawdza? gdzie są dyrektorzy tych placówek? Na siedem osób dzisiaj chorych, tylko jedna zgłasza się do lekarza, bo inni boją się kwarantanny dla siebie, dla współmałżonków (bo kto będzie zarabiał). Więc chodzą do pracy, kręcą się między ludźmi w sklepach, na przystankach, w autobusach. Za ileś lat dzieci zapytają "Mamo, tato, babciu, dziadku, ciociu, wujku, proszę pani czy tylu ludzi musiało umrzeć? Nic nie robiliście, żeby temu zapobiec?" A rodzice i nauczyciele powiedzą - "musieliśmy nosić maski, ale wiesz jakie to było niewygodne, przeszkadzało". "To dlatego nie poznam swojego dziadka, wujka, cioci, bo nie chciało wam się nosić maseczek i dezynfekować rąk?" Nie trzeba było robić paniki...

65


kliemt ~kliemt (Gość)30.11.2020 19:37

Panie z sanepidu wchodzą do sklepow spozywczych bez maseczek oczywiście na kontrole

00


gość_debilnykraj ~gość_debilnykraj (Gość)29.11.2020 22:42

Dokładnie. Sanepid to niech się zajmie sprawami poważnymi, a nie zabawy w Rutkowskiego.

01


gość_albo ~gość_albo (Gość)24.11.2020 08:25

Ciekawe kto się zgłosi żeby iść na kwartalne

74


Tu jest problem ~Tu jest problem (Gość)24.11.2020 09:12

Sanepid to niech się glifosatem i resztą chemii w żywności lepiej zajmie a nie w detektywów się bawi.

114


gość_teresa ~gość_teresa (Gość)24.11.2020 12:21

Dlatego wole jechac emzetkom niż pekaesym.

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat