Advertisement

Samochód osobowy uderzył w słup energetyczny

Czwartek, 28 września 20235
Na ul. Roosevelta osobówka wjechała w słup energetyczny. W związku z powstałymi uszkodzeniami linii niskiego napięcia tymczasowo była zablokowana droga od ul. Żelaznej do ul. Granicznej. Obecnie w tym miejscu kierowcy przejadą już bez utrudnień.

Ładuję galerię...

W czwartek (28.09) w godzinach porannych samochód osobowy zjechał z pasa drogowego, uderzając w słup energetyczny. W wyniku tego zdarzenia drogowcy zmuszeni byli do wymiany słupa oraz linii niskiego napięcia w celu zapewnienia bezpieczeństwa przejezdnym.  

 Prawdopodobnie kierowca poruszał się ze zbyt dużą prędkością. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h. Zniszczony słup oraz uszkodzona linia energetyczna niskiego napięcia wymagały wymiany - mówi Andrzej Cieślak, kierownik budowy z firmy ERBEDIM prowadzącej roboty budowalne na ulicy Roosevelta. 

Objazd poprowadzony był przez ul. Graniczną i ul. Glinianą. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pika ~pika (Gość)03.10.2023 14:02

ale przydzwonił...

10


gian ~gian (Gość)28.09.2023 17:23

Dobrze, że nie "L". Egzaminy dalej odbywały się:)?

30


Kierowca bombowca ~Kierowca bombowca (Gość)28.09.2023 12:55

I tak nikt tą drogą nie jeździ bo dziurawa

41


Pikuś ~Pikuś (Gość)28.09.2023 16:29

mnie więcej o tej samej porze wypięła się naczepa wywrotka przy Dmowskiego/Al. Concordii i stanęła na skos blokując ruch...

30


xn. ~xn. (Gość)28.09.2023 12:34

A co będzie jak rozjadą teraz Graniczną /też ledwie się trzyma/ a Roosevelta w remoncie? Ech biedny ten Piotrków jakże Trybunalski. I wjechać trudno i wyjechać trudno....z każdej strony.

103


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat