Advertisement
artykuł sponsorowany

Rozpocznij własną działalność w Piotrkowie! Załóż serwis GSM!

Czwartek, 13 października 2022
Jesteś zmęczony pracą na etat? Rozpocznij własną działalność i pracuj na swoich zasadach. Jeśli interesujesz się elektroniką i potrafisz naprawić każdy smartfon, nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć własny serwis GSM. W końcu telefon ma obecnie każdy. Urządzenie jest tak intensywnie eksploatowane, że wymiana uszkodzonych komponentów to dla wielu najlepsze rozwiązanie, gdy nie chcą rozstawać się z ulubionym modelem. O czym jednak pamiętać, zakładając własną firmę?
Rozpocznij własną działalność w Piotrkowie! Załóż serwis GSM!

Czy warto ograniczać się do serwisu telefonów jednej marki?

 

W dużych aglomeracjach miejskich serwisy, które zajmują się naprawą urządzeń jednego producenta, świetnie sobie radzą. Należy jednak mieć na uwadze, że w miastach o mniejszym zaludnieniu zapotrzebowanie na wymianę wyświetlaczy tylko w modelach Samsung (https://gsmok.pl/samsung-p14) może nie wystarczyć, by firma dobrze prosperowała. Warto zatem postawić na kompleksowe naprawy wielu popularnych modeli. Jednak czy to oznacza, że na magazynie musisz mieć części wymienne do każdego modelu od każdego producenta? Ależ oczywiście, że nie! Wystarczy wybrać właściwego dostawcę, który w swojej ofercie ma zarówno podzespoły do telefonów marki Xiaomi (https://gsmok.pl/xiaomi-p46), jak i iPhone, czy Huawei.

 

Czym kierować się podczas wyboru dostawcy?

 

Jak już wiesz, utrzymywanie ogromnym stanów magazynowych nie jest potrzebne. A wręcz należy tego unikać. Duże zapasy to zamrożony kapitał oraz koszty związane z wynajmem miejsca magazynowego. Aby jednak móc każde zlecenie wykonać w trybie ekspresowym, warto dobrze wybrać głównego dostawcę. To bowiem od jego terminowości zależeć będzie czas wykonania naprawy, który jest bardzo istotnym aspektem, ocenianym przez klientów. Klient pozbawiony swojego telefonu czuje się jak bez ręki, dlatego w wykonaniu naprawy liczy się każda godzina. Liczne grono właścicieli serwisów GSM zdecydowało, że to hurtownia GSMOK będzie ich głównym dostawcą części i artykułów. Dlaczego? Zamówienia złożone u tego dostawcy przed godziną 16 zostają wysłane jeszcze tego samego dnia. Ponadto, jako zalogowany przedsiębiorca możesz liczyć na program lojalnościowy, rabaty za staż i możliwość negocjowania cen. Aby zminimalizować ryzyko wysłania wadliwej części, każdy produkt jest sprawdzany przed wysyłką. Ponadto w przypadku reklamacji zamówienia, zostanie ono odebrane na koszt hurtowni GSMOK. Pamiętaj, że prowadząc własną działalność, o jej sukcesie przesądzić mogą Twoi dostawcy. To bowiem od ich terminowości i jakości produktów zależy zadowolenie klientów. Wybierz partnera, na którym możesz polegać!


Zainteresował temat?

1

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat