Advertisement

Pyszności z food trucków i konkurs z atrakcyjną nagrodą

ePiotrkow Środa, 26 maja 20217
II piotrkowski Zlot Food Trucków - Food Truck Attack odbędzie się w ostatni weekend maja na parkingu za miejskim Amfiteatrem. Będzie to jedna z pierwszych okazji dla mieszkańców naszego miasta do spotkania się w większej grupie podczas plenerowego wydarzenia. Organizatorzy zapewniają, że oprócz pysznego jedzenia, na obecnych czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji oraz konkurs z bardzo wartościową nagrodą.
fot. freepik fot. freepik

Jak podkreślają organizatorzy II piotrkowskiego Zlotu Food Trucków - Food Truck Attack, swój udział w imprezie wstępnie potwierdziło już 13 mobilnych jadłodajni. - Na naszych gości będzie czekać kuchnia z całego świata. Będą tradycyjne uliczne dania, jak burgery czy frytki belgijskie. Można spodziewać się samochodów z różnego rodzaju lodami, ale także bardziej nietypowych propozycji np. swojskiego food trucka czy meksykańskiego - mówi Antoni Węglarski, organizator zlotu.

 

Dodatkowo organizatorzy przygotują specjalną strefę zabaw dla najmłodszych uczestników zlotu. Jak podczas każdego tego typu wydarzenia odwiedzający będą mogli odpocząć na leżakach przy muzyce, a w sobotę także obejrzeć film w ramach towarzyszącego wydarzeniu kina plenerowego.  Co będzie można obejrzeć? Tego organizatorzy nie chcą zdradzić i zaznaczają, że ma to być niespodzianka. - Możemy tylko obiecać, że film na pewno spodoba się każdemu. Wystarczy przyjść i samemu się przekonać - podkreślają. 

 

Podczas zlotu odwiedzający będą mogli wziąć udział w specjalnym konkursie, który odbędzie się w niedzielę. Nagrodę zapewni piotrkowska firma Sulimar, która dla zwycięzcy ufunduje paletę z produktami ich flagowej marki Trybunał. 

Więcej informacji na temat II piotrkowskiego Zlotu Food Trucków - Food Truck Attack znajdziecie na stronie wydarzenia na portalu Facebook. 

 


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga29.05.2021 19:11

Cytuję:
II piotrkowski Zlot Food Trucków - Food Truck Attack odbędzie się w ostatni weekend maja na parkingu za miejskim Amfiteatrem.


Szczepionkowcy wygonili food trucki na drugą stronę ulicy. W sumie może i lepiej, bo tam jest większy parking.

10


Chjgf ~Chjgf (Gość)27.05.2021 08:49

w USA foodtrucki to najtańsze jedzenie, a w Polsce robią z tego jakieś wow, do tego z wysoko zawyżoną ceną.

70


Cook ~Cook (Gość)26.05.2021 12:15

Od samego ranka - kawa i kaszanka!

90


stary tetryk ~stary tetryk (Gość)26.05.2021 09:10

Może i pogoda dopisze.

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat