Reklama

Pszczele warsztaty w Aleksandrowie

ePiotrkowRegion Wtorek, 14 grudnia 202121373
W szkołach na terenie gminy Aleksandrów odbyły się warsztaty z wykorzystaniem produktów pszczelich. Organizatorem spotkań było Gminne Centrum Kultury.

Ładuję galerię...

Warsztaty odbyły się w ciepłej atmosferze, podczas miłej i twórczej pracy, a poprowadził je Michał Cejnuk. Podczas zajęć prowadzący przedstawił uczestnikom kilka ciekawostek o wosku pszczelim i skarbach z ula.

Uczestnicy warsztatów poznali jakie zastosowanie ma wosk pszczeli w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym oraz w jak niezwykle przyjemny i twórczy sposób można kreatywnie rozwijać swój artystyczny potencjał.

Temat przewodni warsztatów nawiązywał do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Z tego względu uczestnicy otrzymali ozdoby bożonarodzeniowe wykonane z wosku pszczelego - relacjonują organizatorzy spotkania.

 


Zainteresował temat?

2

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Uczeń ~Uczeń (Gość)14.12.2021 17:54

Czy warsztaty były przeprowadzane w czasie zajęć lekcyjnych?

10


Kama ~Kama (Gość)14.12.2021 17:57

Szkoda że gminne centrum kultury w Aleksandrowie działa tylko w dni powszednie od 8:00 do 16:00.

20


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat