Advertisement

Przyszli weterynarze z Bujen na zajęciach w schronisku

Region Środa, 13 kwietnia 20220
Uczniowie klas technikum weterynaryjnego Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach uczestniczyli w zajęciach praktycznych, zorganizowanych przez pracowników Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie. Było to już kolejne spotkanie prowadzone na terenie schroniska pod czujnym okiem lekarzy weterynarii, techników weterynarii i behawiorysty.

Ładuję galerię...

Uczniowie mogli asystować podczas zabiegów profilaktycznych w gabinecie weterynaryjnym oraz poznali podstawowe zasady pracy w schronisku. Mieli również możliwość zapoznania się z pracą behawiorysty, który dobrze zna psią psychikę i typowe psie zachowania.

Dzięki zajęciom praktycznym w gabinetach weterynaryjnych uczniowie mają bezpośredni kontakt z prawdziwymi pacjentami. To budzi empatię i jeszcze silniejszą chęć niesienia pomocy bezbronnym stworzeniom, ale też ugruntowuje wiedzę teoretyczną i praktyczną, którą zdobyli w szkole – mówi Mirosława Kaczmarek-Michalak, dyrektor ZS CKZ Bujny.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat