Advertisement

Przejęli 177 kg narkotyków

Bełchatów Środa, 27 kwietnia 20225
Marihuana przemycona do Polski z Hiszpanii ukryta była w samochodzie ciężarowym, transportującym pomarańcze. 177 kg tego narkotyku, wartego ponad 7 mln zł przejęli policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w okolicach Bełchatowa. Zatrzymany do sprawy mężczyzna, po usłyszeniu zarzutów w lubelskiej Prokuraturze Krajowej, został tymczasowo aresztowany.

Ładuję galerię...

 

W okolicach Bełchatowa policjanci CBŚP zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu ciężarowego, który zgodnie z dokumentacją przewoził pomarańcze z Hiszpanii do Polski. Do działań włączyli się także funkcjonariusze Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego), którzy wspólnie z policjantami przeszukali pojazd. Na jednej z palet, w skrzyniach zamiast owoców znajdowały się hermetycznie zapakowane worki foliowe z marihuaną. Podczas akcji zabezpieczono 177 kg marihuany wartej ponad 7 mln zł. Z takiej ilości narkotyku można by uzyskać ponad 170 tys. działek dilerskich. 

 

 

Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do Lubelskiego Wydziału Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Lublinie, gdzie przedstawiono mu zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i przemytu znacznych ilości narkotyków. Decyzją Sądu Rejonowego w Lublinie został on tymczasowo aresztowany.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

stefan ~stefan (Gość)27.04.2022 22:56

zastanawia mnie skąd ta wycena na ponad 7mln złoty

11


itchPlease ~itchPlease (Gość)27.04.2022 15:10

to że lekarstwo jest zakazane a alko wszędzie to tylko dowodzi że nasz system został zaprojektowany przez diabła...kto stworzył konopie indyjskie?? Bóg czy lucyfer?? bo ten drugi nie ma możliwości kreacji, co najwyżej może się posłużyć człowiekiem i natchnąć go by wymyślił jakiś syf...nie pamiętam by w biblii było 11 przykazanie "i nie będziesz posiadał grama tego co stworzyłem bo grozi ci 8 lat..."

46


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)27.04.2022 13:38

Jak to się dzieje,że samochód z takim towarem przejechał przez pół Polski nim został zatrzymany?

53


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat