Advertisement

Pożegnaliśmy Tomasza Kitowskiego

Środa, 10 maja 20230
W środę, wczesnym popołudniem, w swoją ostatnią ziemską wędrówkę wyruszył Tomasz Kitowski, zapalony motocyklista i były zawodnik karate klubu Oyama Karate Washi

Ładuję galerię...

Tomasz Kitowski zmarł 2 maja w wieku zaledwie 53 lat. W jego ostatniej drodze towarzyszyła mu nie tylko rodzina, ale także ogromna rzesza znajomych i przyjaciół. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się od mszy świętej odprawione w kaplicy cmentarnej.

 

Pochowany został na starym cmentarzu . W ostatniej drodze towarzyszył mu ryk motocyklowych silników. To koledzy i przyjaciele z klubu motocyklowego Black Hole City w ten sposób postanowili pożegnać swego kolegę.
Tomasz Kitowski był jedną z najbardziej znanych postaci w Piotrkowie, a jednym z najlepszych dowodów na to jest fakt tak dużej ilości osób, która pojawiła się na pożegnaniu popularnego "Kity".


A tak zapamiętali go koledzy z Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate „Washi” ...


... Tomasz zawsze był z nami blisko i zawsze podał pomocną dłoń. Życie Tomasza to Wielka Przygoda. Przygoda dzięki której było zawsze miło i wesoło. Zawsze pogodny, uśmiechnięty, spontaniczny. Nigdy nie było dla Tomka problemów. Były wyzwania.
Takiego Tomasza „Kitę” Kitowskiego zapamiętamy.
Będzie nam Ciebie brakowało Przyjacielu!

 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

9

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat