Advertisement

Powstaje teledysk promujący Sulejów

Strefa FMRegion Czwartek, 14 stycznia 20216
Młodzi artyści z grupy wokalnej „Cykady", która działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie, zaczęli kręcić teledysk. Po cyklu zajęć przeprowadzonych w formie zdalnej, finalizują właśnie swój projekt audio-wizualny pod nazwą "Mój Sulejów - chcę zostać tu!".
fot. MOK Sulejów fot. MOK Sulejów

Teledysk powstaje na podstawie nagrań wideo zrealizowanych w studiu, choć można odnieść wrażenie, że sceny są kręcone w plenerze. Zastosowano tu bowiem taki trik, jaki znamy z kina i telewizji - obraz jest nakładany na wybrane tło.


Teledysk powstaje do autorskiej piosenki instruktorki grupy - Anetty Bartłomiejczyk. Efekty będzie można obejrzeć już niebawem, m.in. na stronie internetowej gminy, pod adresem www.sulejow.pl. Wersję audio usłyszymy też na antenie radiowej.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_obiektywny ~gość_obiektywny (Gość)14.01.2021 18:21

Kładka, pogłębiona Pilica, plaże i jeszcze teledysk a jeszcze im mało i marzy się S12.

40


gość_artur ~gość_artur (Gość)02.02.2021 23:01

Ciekawe kto bokiem przejmie port u łysego

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat