Policyjna akcja na harcerskim obozie

Region Sobota, 17 lipca 20212
Gorzkowiccy policjanci spotkali się z harcerzami, którzy swój obóz rozpoczęli w Trzech Morgach. Podczas spotkania rozmawiali z młodzieżą o bezpiecznym wypoczynku, a także o odpowiedzialnym zachowaniu podczas anomalii pogodowych oraz o zagrożeniach jakie niesie ze sobą cyber przestępczość.
fot. KMP Piotrków fot. KMP Piotrków

Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzkowicach odwiedzili niedawno miejscowość Trzy Morgi, gdzie rozpoczął się obóz harcerski.

 

- Mundurowi z młodzieżą oraz ich opiekunami rozmawiali przede wszystkim o zachowaniu się w momencie burzy, nawałnic i innych anomalii pogodowych. Porozmawiali również o odpowiednim zachowaniu podczas trwającego obozu, a także w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” o bezpiecznym spędzaniu letniego wypoczynku - informuje asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskiej KMP.

 

Mając jednocześnie na uwadze nieograniczony dostęp młodzieży do internetu, policjanci rozmawiali o odpowiedzialnym i bezpiecznym korzystaniu z sieci. Mundurowi opowiedzieli młodzieży o sposobach wykorzystywanych przez oszustów, a także o podejrzanych linkach pojawiających się w sieci. Poruszyli również kwestię kontaktów z obcymi w internecie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Głupi wacus ~Głupi wacus (Gość)17.07.2021 15:37

Jeżeli ugryzie cię żmija, to zdezynfekuj ranę Metaxą. Najlepiej wielokrotnie.

31


Płatki owsiane ~Płatki owsiane (Gość)17.07.2021 15:34

Podczas anomalii pogodowych należy miec założoną maseczkę.

22


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat