Advertisement

Pokaż, że twój produkt pochodzi "Prosto z serca"

Region Wtorek, 27 września 20229
Powiat Piotrkowski rusza z nowym naborem produktów lub ofert, które warto poznać i promować pod wspólną marką "Prosto z serca - Produkt Ziemi Piotrkowskiej". Propozycja jest skierowana do przedsiębiorców i wytwórców, którzy chcą współpracować z samorządem i zgłoszą swój produkt do udziału w projekcie.
fot.: Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim - archiwum fot.: Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim - archiwum

Zgłoszone produkty - np. potrawy, rękodzieło, czy oferty turystyczno-rekreacyjne - oceni specjalnie powołana komisja, która weźmie pod uwagę wysoką jakość produktu, jego dostępność i rozpoznawalność na rynku, przyjazność dla środowiska czy oryginalność.

 

Celem tej inicjatywy jest między innymi wyróżnienie najlepszych produktów i usług o najwyższej jakości, tworzenie sieci współpracy lokalnych producentów, twórców i usługodawców, wsparcie lokalnej przedsiębiorczości, czy zachęcenie lokalnej społeczności do podejmowania działań na rzecz zrównoważonego rozwoju powiatu.

 

Na zgłoszenia Starostwo Powiatowe w Piotrkowie oczekuje do 3 października.

 

Szczegóły dotyczące naboru można znaleźć w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej powiatu piotrkowskiego.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

??? ~??? (Gość)28.09.2022 08:33

Nie chcę wyglądać tak jak te Panie. Jesteśmy tacy jak to co jemy. Prosto z serca to podobno wychodzą uczucia, a nie kiełbasy, pierogi, bigosy itp. Otyłość to podstawa wszelkich problemów zdrowotnych, a ze służbą zdrowia u nas jest krucho (drogo, brak specjalistów, itp). Kto wymyśla takie projekty i dla kogo ?

32


oko ~oko (Gość)27.09.2022 13:32

Starosta sie bawi a szpital w długach

42


Loko ~Loko (Gość)27.09.2022 20:35

Dobrze że promujemy nasze a nie zagraniczne produkty. Brawo

51


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat