Piotrkowskie Muzeum Marcepanów znowu otwarte dla zwiedzających

Piątek, 07 maja 20212
Placówka wraca po pandemicznej przerwie i zaprasza wszystkich chętnych, ale póki co tylko w soboty od 12:00 do 15:00. Muzeum zaprasza także już wkrótce na wyjątkowe wydarzenie.
fot. Muzeum Marcepanów fot. Muzeum Marcepanów

Słodkie warsztaty wyrobu marcepanu rozpoczynają się o pełnych godzinach, czyli 12:00, 13:00 oraz 14:00 i będą odbywać się z zachowaniem rygorów oraz norm sanitarnych.

 

Od tego roku Bractwo Akademickie im. Zygmunta Starego dodatkowo uruchomiło w siedzibie placówki, ekspozycję poświęconą Legionom Polskim, która na pewno przypadnie do gustu miłośnikom nieco bardziej współczesnej historii.

 

Jednocześnie twórcy Muzeum Marcepanów już dziś zapraszają na tegoroczną noc Muzeów, która odbędzie się 15 maja. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.marcepany.pl oraz na profilu facebookowym placówki. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Aaaaa ~Aaaaa (Gość)07.05.2021 17:18

Jak nie lody to marcepany.Dosłownie szał.Jaki wódz takie muzea.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat