Piotrkowianki grają w Akademickich Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej

Świat Wtorek, 25 czerwca 20240
W pierwszym spotkaniu Polska pokonała Chile 28-21. Z dobrej strony pokazały się piłkarki ręczne rodem z Piotrkowa. Trzy bramki rzuciła Lucyna Sobecka (MKS Piotrcovia), dwie Magdalena Berlińska (Suzuki Korona Handball Kielce) i po jednej Sara Szczukocka (AZS AWF Handball Warszawa) i Oliwia Domagalska (KPR Gminy Kobierzyce). W bramce świetnie spisywała się Oliwia Suliga (MKS Piotrcovia). Mistrzostwa odbywają się w hiszpańskiej Antequerze.

Dzisiaj Polska zmierzy się o 18:15 z Czechami, a jutro o 20:30 z Holandią. Selekcjonerem męskiej akademickiej reprezentacji Polski jest legenda polskiej piłki ręcznej Bartosz Jurecki. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat