Advertisement

Piotrków walczy o 22 mln na zakup elektrycznych autobusów

ePiotrkow Czwartek, 19 grudnia 2019984280
W piątek 20 grudnia miejscy urzędnicy złożą wniosek o dofinansowanie zakupu 10 elektrycznych autobusów wraz ze stacjami ładowania. Koszt tej inwestycji to aż 33 mln, a dofinansowanie wyniosłoby 22 mln.
fot. archiwum ePiotrkow.plfot. archiwum ePiotrkow.pl

- Nasze miasto złoży 20 grudnia kompletny wniosek aplikacyjny do Urzędu Marszałkowskiego, do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego – mówi Jolanta Kopeć, kierownik Biura Partnerstwa i Funduszy w piotrkowskim magistracie. - Jest to wniosek o dofinansowanie zakupu 10 autobusów elektrycznych dla komunikacji miejskiej (dla naszej spółki MZK) i dwóch stacji doładowczych.


Rozstrzygnięcie konkursu prawdopodobnie nastąpi w I kwartale 2020 roku. - Zawsze składamy najlepszy wniosek, jaki tylko można złożyć, reszta w rękach pana marszałka – dodaje J. Kopeć.


Zainteresował temat?

10

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (80)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.12.2019 16:24

Ludzie wy za darmo chcielibyście jeździć, taki autobus kosztuje milion zł,A gdzie kierowca paliwo opłaty,weźcie kupcie najlepiej

25


emeryt ~emeryt (Gość)19.12.2019 15:01

Czy to jakiś kawał na Pryma a Prylis ?

32


gość1 ~gość1 (Gość)19.12.2019 14:37

"Jest to wniosek o dofinansowanie zakupu 10 autobusów elektrycznych dla komunikacji miejskiej (dla naszej spółki MZK)"
a spółka sama nie mogła takiego wniosku złożyć?

22


annn ~annn (Gość)19.12.2019 14:19

Kupia autobusy a pozniej sprzedadza mzk, eh Piotrkow

23


burok z piotrkowa burok z piotrkowaranga19.12.2019 14:18

Panim Kopeć,wy zawsze składacie najlepsze wnioski,tak jak ostatnio,który został odrzucony ze względów formalnych !!!!

30


Stefan ~Stefan (Gość)19.12.2019 14:07

Dlaczego zlikwidowano małe "dwudrzwiowe" autobusy, skoro i tak mało osób MZK-ami kursuje? ;/

62


kula ~kula (Gość)19.12.2019 13:16

Jolanta zbierała się 3 lata. więc wniosek dopracowała prefekt :-D, żeby wstydu nie było, że inni coś robią a my świecimy na zdjęciach

31


eP-cimów ~eP-cimów (Gość)19.12.2019 07:47

Nowe autobusy to i nowe wyższe ceny za bilet ........... czy urzędnicy ustalili już nowe ekologiczne ceny za przejazd ? ? ?

81


gość ~gość (Gość)19.12.2019 09:22

Z tymi władzami marginalizacja Piotrkowa jest tak widoczna jak nigdy.
PKP, PKS itd. itd. idt.
Jestem bardzo ciekawy jak pójdą te starania. Mam nadzieję, że dowiemy się nawet o fuadku tych starań(co jest raczej pewne z tymi władzami).

81


mzk ~mzk (Gość)19.12.2019 11:56

Powalczyć mogą, ciekawe tylko czy coś ugrają..

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement