Advertisement

Pilnie potrzebna krew dla poszkodowanego w wypadku spadochroniarza!

ePiotrkow Niedziela, 25 września 202250979
Podczas szkoleń międzynarodowej grupy na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim, dwóch skoczków runęło na ziemię. Jeden zginął na miejscu, a drugi, policjant Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, ciężko ranny został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego stan jest bardzo ciężki.
fot.: kontakt@epiotrkow.pl fot.: kontakt@epiotrkow.pl

 

Poszkodowany w wypadku 49-latek jest funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Mężczyzna jest nadal w ciężkim stanie i prowadzona jest dla niego zbiórka krwi. Zwracamy się z ogromną prośbą o oddawanie tego cennego daru mogącego uratować życie naszemu koledze. Przy rejestracji należy podać imię i nazwisko poszkodowanego policjanta oraz punkt krwiodawstwa, do którego ma trafić krew: KOM. PIOTR CZUBAK, REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA W ŁODZI, UL. FRANCISZKAŃSKA 17/25. Pomóc może każdy. Wierzymy, że za niedługi czas kom. Piotr Czubak będzie mógł sam podziękować za otrzymaną pomoc - czytamy na stronie internetowej otwockiej policji.

Pomóc może każdy. Przypominamy, krew może oddać pełnoletnia, zdrowa osoba, ważąca minimum 50 kg. Przed przyjściem do Centrum Krwiodawstwa należy zjeść lekki posiłek, a w ciągu 24 godzin przed pobraniem wypić ok. 2 litrów płynów. Trzeba też pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego. Przed oddaniem krwi należy także ograniczyć palenie papierosów i nie pić alkoholu, również w dniu poprzedzającym oddanie krwi.

 

Na temat wypadku pisaliśmy TUTAJ.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Eva ~Eva (Gość)27.09.2022 11:41

Policjanci niech oddają. Nawet litrami

20


Regionalista ~Regionalista (Gość)26.09.2022 16:32

Czy Wielce Szanowna Redakcja jest w stanie odtworzyć wszystkie wypadki samolotowe, spadochronowe i szybowcowe, z ofiarami śmiertelnymi, jakie były w historii piotrkowskiego lotniska i piotrkowskiego aeroklubu; oczywiście z podaniem dat, imion, nazwisk i wieku ofiar, zabitych i rannych? Podobno kilkadziesiąt lat temu zginęli w Piotrkowie uczeń i instruktorka w szybowcu. W latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku podobno zginęło co najmniej dwóch spadochroniarzy. Czy znacie szczegóły? Tych i podobnych zdarzeń?

20


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)25.09.2022 15:17

No mysle ze koledzy z policji i inni skoczkowie tlumnie odpowiedza na akcje.Oczywiscie jesli akurat nie beda skakac.

142


Anka ~Anka (Gość)25.09.2022 19:38

Ludzie jacy jesteście zawzięci żaden z was jeszcze nie wie co was czeka albo twoje dzieci ,nie chcesz oddać krwi to nie oddawaj ale nie pisz i nie komentuj

97


arek ~arek (Gość)25.09.2022 14:00

Człowiek walczy o życie , a oni bawią się w najlepsze. Stare buczydło nadal lata na okolicami, wynosi skoczków, ile trzeba mieć odwagi i desperacji [ kasa? ] ,aby pilotować tak intensywnie eksploatowany, stary wysłużony , zmęczony [ zmęczenie materiałów ] ponad pięćdziesięcioletni zabytkowy już samolot , oby Bóg miał ich w opiece.

153


Dawca ~Dawca (Gość)25.09.2022 17:37

Wolę oddać na chore dzieci

62


Buczek ~Buczek (Gość)25.09.2022 15:43

To teraz zrzeszeni koledzy oddadzą krew i będzie dobrze.

92


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)25.09.2022 15:18

Ja chetnie oddam na chorych ludzi.Na uprawiajacych sporty ekstremalne nie.

123


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat