Advertisement

PGE z kampanią informacyjną na temat Rządowej Tarczy Solidarnościowej, zamrażającej ceny energii

PAPKraj Czwartek, 01 czerwca 20231
PGE Polska Grupa Energetyczna prowadzi kampanię informacyjną, w której informuje, że w ramach wsparcia Rządowej Tarczy Solidarnościowej w 2023 roku przekaże łącznie 10 mld zł. Dzięki PGE w 2023 roku polskie rodziny zapłacą za prąd nawet 3000 złotych mniej.

Od 1 czerwca rozpoczęła się emisja spotu telewizyjnego wyjaśniającego, jakie oszczędności w rachunkach za prąd mogą uzyskać gospodarstwa domowe oraz rolnicy. Kampania telewizyjna jest wspierana działaniami reklamowo – informacyjnymi na billboardach i w internecie.

 

„Przedstawiamy korzyści, jakie może zyskać każdy obywatel, dzięki Rządowej Tarczy Solidarnościowej i jej wsparciu przez PGE. Dzięki środkom przekazanym przez PGE każda rodzina w Polsce w 2023 roku zaoszczędzi na swoich rachunkach za prąd ok. 2 tys. zł rocznie, osoby niepełnosprawne ok. 2,6 tys. zł, a duże rodziny i rolnicy nawet 3 tys. zł” - mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

 

Link do spotu, YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=_BjdzEeG2_o&feature=youtu.be

 

Źródło informacji: PGE Polska Grupa Energetyczna

 

POLECAMY

Pap 

Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

j. ~j. (Gość)01.06.2023 23:17

Wystarczy mieć elementarną wiedzę ekonomiczną, żeby wiedzieć, że zamrażaniem cen nie pokona się inflacji. Chcieli to robić komuniści pod koniec la 80-tych. Nic z tego nie wyszło! Żeby pokonać inflację trzeba niestety ograniczyć popyt, co oczywiście jest niesłychanie niepopularne i zwłaszcza przed wyborami żadna władza na to nie pójdzie!

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat