Advertisement

Olga Bończyk gwiazdą święta poezji w Piotrkowie

ePiotrkow Czwartek, 07 listopada 201929112
Święto poezji, czyli uroczysta gala związana z rozstrzygnięciem XLIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o „Rubinową Hortensję 2019” odbędzie się w sobotę 9 listopada w piotrkowskiej mediatece.
Olga Bończyk gwiazdą święta poezji w Piotrkowie

W tym roku prace do konkursu nadesłało 178 uczestników z Polski i zagranicy. Członkowie jury (przewodniczący Wojciech Bonowicz i członkowie komisji konkursowej Arkadiusz Morawiec i Michał Sobol) przeczytali ponad 700 prac. I nagroda to 2000 zł (ufundował prezydent Piotrkowa Trybunalskiego), II nagroda - 1500 zł (ufundował marszałek województwa łódzkiego), III nagroda - 1000 zł (ufundował przewodniczący Rady Miasta Piotrkowa).

 

Oprócz nagrodzenia laureatów konkursu poetyckiego dodatkową atrakcją wieczoru będzie koncert Olgi Bończyk „Piosenki z Klasą”.

 

Początek gali o godz. 17.00. Wstęp tylko za wejściówkami i zaproszeniami (do odbioru w mediatece).


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.11.2019 17:12

Ten tytuł pasuje do pani Olgi. Świetna sprawa.

20


yova ~yova (Gość)07.11.2019 21:19

Niedługo węgiel będą sprzedawać w mediatece.

33


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat