Advertisement

Okradł właściciela wynajmowanego mieszkania

PolicjaRadomsko Sobota, 06 maja 20233
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który ukradł sprzęt AGD z wynajmowanego mieszkania. Okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejszy konflikt z prawem. Najbliższe lata może spędzić za kratkami.
fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne

Dyżurny radomszczańskiej jednostki otrzymał zgłoszenie od mężczyzny o kradzieży sprzętu AGD przez lokatora w mieszkaniu, które mu wynajmował. Pokrzywdzony zauważył tego mężczyznę, idącego ulicą Krakowską w towarzystwie kobiety i powiadomił o tym policję.

Jak ustalili funkcjonariusze, 27-letni mieszkaniec województwa śląskiego wynajmował od miesiąca mieszkanie, z którego ukradł kilka przedmiotów: pralkę, lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową na łączną kwotę ponad 2500 złotych. Skradzione rzeczy sprzedał. Po wylegitymowaniu 27-latka okazało się, że jest on również poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Radomsku. Kobieta, która towarzyszyła mężczyźnie, była także poszukiwana, celem doprowadzenia jej do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z którego uciekła - mówi mł. asp. Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy KPP w Radomsku.

 

Mężczyzna przyznał się do kradzieży, trafił do policyjnego aresztu, a nieletnią przekazano do ośrodka wychowawczego. Teraz 27-latek za kolejne przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)07.05.2023 13:53

Za to w Piotrkowie żyją uczciwi ludzie o czym sama się kilka razy przekonałam, zapominając o zamknięciu drzwi do mieszkania i do samochodu. Nawet kiedyś zapomniałam zamknąć w aucie szyby i też mi nikt nic nie zabrał. Wniosek prosty - uciekajcie z Radomska do Piotrkowa.

12


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)06.05.2023 19:24

Co się dzieje w tym Radomsku ?? Kradzieże, fikcyjne przedszkola, wyłudzenia od pracowników, piramida finansowa ...

10


Poirot ~Poirot (Gość)06.05.2023 03:49

Czyli to poszkodowany przypadkowo (!!!!) wykrył(!!!!) i złapał(????) złodzieja. Skuteczność policji jest bardzo mocna. Obywatelu pilnuj i strzeż się sam. Na instytucje i urzędy państwa nie masz co liczyć. Pytanie jest jak, skoro dostępność do broni, dla zwykłych, normalnych i uczciwych obywateli, jest bardzo ograniczona przez polityków z sejmu i Senatu oraz ministerstw????

42


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat